Bilanc i frikshëm viktimash, vetëm sot humbën jetën 20 shtetas nga COVID-19
999 rezultate për

cmimit

Ema Andrea rrëfen për herë të parë historinë e saj të ngacmimit seksual (FOTO LAJM) Ema Andrea një nga aktoret më të njohura shqiptare, e cila të qënit personazh publik, e ka përdorur gjithmonë për mbrojt
Rritja e pagës minimale dhe ulja e çmimit të karburantit, çfarë premtoi Basha? Ditën e djeshme, kryetari i PD Lulzim Basha ka prezantuara programi ekonomik të partisë së tij. Ai ka premtuar hapjen
Lajm i keq për shoferët, rritet çmimi i naftës në Kosovë Qytetarët e Kosovës edhe më tej janë duke u shërbyer me çmimet më të lira të derivateve në regjion, përjashtim Maqedonin
​Shkrimtari që refuzoi paratë e çmimit Nobel Shkrimtari George Bernard Shaw më 18 nëntor të vitit 1926, refuzoi të pranojë paratë për Çmimin Nobel që kishte fituar.
Adoleshenti nga Bangladeshi fiton Çmimin e Paqes me aplikacionin kundër ngacmimit në internet Një adoleshent nga Bangladeshi ka fituar Çmimin Ndërkombëtar të Paqes për Fëmijë për përpjekjet e tij në edukimin e të r
Ekonomistët shpallen fitues të çmimit Nobel, por të dy ishin në gjumë të thellë Akademia Mbretërore Suedeze e Shkencave shpalli Paul Milgrom dhe Bob Wilson si fitues të çmimit Nobel në Ekonomi, mirëpo
Çmimet e ilaçeve në Kosovë, më të shtrenjtat në rajon Qytetarët e Kosovës paguajnë 10 milionë euro në vit barna më shtrenjtë sesa qytetarët e vendeve të rajonit, thonë nga Od
Rritja e çmimit të energjisë elektrike, protestuesit kanë bllokuar autostradën Tetovë-Shkup (VIDEO) Qytetarët e Tetovës me automjete sot kanë protestuar për të tretën herë me radhë pasi që Komisioni Rregullator i Energje
Vazhdon rritja e çmimit të arit Çmimi i arit vazhdoi të rritej në një rekord të ri sot duke tejkaluar 2 000 dollarë për ons. Metali i çmuar arriti në
Fituesi i çmimit Nobel në mjekësi: Nuk do të ketë valë të dytë të COVID-19! A do të ketë një valë të dytë të COVID-19? Virologu Bruce Beutler, fitues në vitin 2011 i Çmimit Nobel për Mjekësinë
Virologu fitues i Çmimit Nobel në mjekësi: Arsyet pse nuk do të ketë një valë të dytë të koronavirusit Një nga temat kryesore të diskutimit rreth evolucionit të Coronavirus ka të bëjë me të ashtuquajturën “vala e dytë”.
Pavarësisht çmimit, 8 gjëra që ja vlejnë t'i blini Nuk ka asgjë më të rëndësishme se respekti ndaj vetes. Shpenzimet e kota nuk janë shenjë e mirë sepse padashje s'vlerëso
Presidenti i Brescias pranon uljen e çmimit, Interi arrin marrëveshjen me Tonalin Interi raportohet se ka arritur marrëveshjen për transferimin e mesfushorit italian të Brescias, Sandro Tonali. Ky i
A do të rritet çmimi i biletës? Rama zbulon vendimin final "Ndalohet kategorikisht rritja e çmimit të biletës për qytetarët..." Duke publikuar edhe njëherë vendimin për rihapje
"Çmendet" Abramovich, blen pikturë sa dyfishi i çmimit të Wernerit Gjatë ditëve të fundit është raportuar se Chelsea ka arritur marrëveshje me sulmuesin e Leipzig, Timo Werner. Sipas k
PSG-ja kërkon vazhdimin e huazimit ose uljen e çmimit për Mauro Icardin Edhe pse e ardhmja e Icardit në Paris u vendos shumë në diskutim për shkak të sjelljes së sulmuesit. Parisienët po mendo
"Thellohet skandali i vjedhjes me tenderat sekretë", PD sërish akuza të rënda ndaj qeverisë Ish-deputeti i PD-së, Enkelejd Alibeaj nuk heq dorë nga akuzat ndaj qeverisë për tenderat që po shfrytëzohen në kuadër t
Malcom u zgjodh lojtari i muajit nga Zenit, çmimi i vjen me dron (VIDEO) Izolimi për shkak të coronavirusit nuk e ndaloi klubin e Zenitit të Shën Petërburgut që të ndajë ashtu si zakonisht çmim
Sevilla insiston për Shaqirin, por kërkon ulje të çmimit Sevilla është e interesuar ta transferojë Xherdan Shaqirin nga Liverpooli këtë verë, mirëpo gazeta spanjolle Sport rapor
Maqedonia ka miell të mjaftueshëm, gjatë javës do kemi rritje të çmimit të miellit Mullinjtë në Tetovë nuk kanë mungesë të grurit dhe miellit. Kështu thonë nga dy fabrikat për përpunimin e të miellit, G8