999 rezultate për

cmendur

30 mijë euro aksesori, shpenzimet e "çmendura" të aktores shqiptare (FOTO LAJM) Arta Elezaj është aktorja shumë tërheqëse që për publikun shqiptar u bë e njohur nëpërmjet shoë-t "Duplex", por eksperie
VIP-at me pizhame dhe super festë, brenda ditëlindjes së "çmendur" të Encës (FOTO LAJM) Në 19 tetor Enca bën 25 vjeçe, por ajo i ka mbledhur miqtë e saj që në datë 18 për të pritur orën 00:00 bashkë me ta. Kë
Ndeshje e "çmendur", Chelsea - Southapmton mbyllet në barazim (VIDEO) Chelsea nuk ka arritur më shumë sesa një barazim kundër Southampton. Ndonëse ishte dy herë në epërsi në ndeshjen kund
"2 orë e gjysmë shfaqje, gjoja të çmendur", Basha komenton refuzimin e Ramës për përballje Kryedemokrati Lulzim Basha ka dalë në një konferencë për media ku ka folur për planin me 5 pika të Partisë Demokratike p
Nëse i përkisni këtyre shenjave të horoskopit, do të jeni një mama e "çmendur"! Prindërimi nuk është një detyrë e lehtë, veçanërisht kur fillon ankthi dhe shqetësimi. Pavarësisht nëse e keni apo j
"Lashë 400 mijë euro brenda 90 minutave në kazino", ish-ylli i Arsenalit rrëfen çmendurinë e jetës Ish-sulmuesi i Arsenalit dhe Danimarkës, Niclas Bendtner, ka zgjedhur botën e televizionit për të vazhduar karrierën e t
Të martohesh me pemën, gjëra të "çmendura" që konsiderohen normale në vendet e tjera (FOTO LAJM) Çdo vend ka ligjet, traditat, rregullat dhe veçoritë e veta që mund të duken të çuditshme dhe madje tronditëse për njerë
16 tatuazhe me portretin e tij, kjo është fansja më e "çmendur" e reperit (FOTO LAJM) Plot 16 tatuazhe ka bërë në trup një fanse e reperit me famë botërore, Eminem. Nikki Patterson vendi një rekord të ri me
Sot 25-vjeç! Shifra e çmendur që Mozzik shpenzoi për veshjen e tij me rastin e ditëlindjes (FOTO LAJM) Një nga reperët më të mirë shqiptar, Mozzik, feston sot ditëlindjen e 25-t. Ato që morën vëmendjen e të gjithëve janë
Sharon Stone zbulon aktorin që puth më mirë: Çmendurisht e dashuruar me të (FOTO LAJM) Aktorja e famshme, Sharon Stone, ka thënë se në karrierën e saj 40-vjeçare, Robert De Niro ka qenë aktori që ka puthur m
I çmendur nga xhelozia, shqiptari tenton të mbysë gruan me tel Policia italiane në Xhenova ka arrestuar një 47-vjeçar i cili tentoi të mbyste me një tel gruan e tij italiane. Siç r
Ja gjërat që bën një burrë kur ju do çmendurisht Sipas psikologëve dhe terapistëve të marrëdhënies në çift, ekzistojnë disa sjellje të caktuara të cilat tregojnë ndjenja
Më shumë se 10 mijë euro një veshje, shpenzimet e "çmendura" të Loredanës (FOTO LAJM) Jeta e luksit dhe shpenizimet e shumta nuk janë pak të komentuara gjatë karrierës së saj. Bëhet fjale për reperen Lor
Çmenduria që bëhet për famë në TikTok, kërcejnë me fëmijën dhe më pas e flakin (VIDEO) Një sfidë virale, vërtet në pamje të parë, çmenduri po përfshin dhjetra nëna, baballarë dhe fëmijë. Pasi kërcejnë pa
Plani i "çmendur" i Atleticos, i bën bashkë Suarezin dhe Cavanin Edinson Cavani mund të bashkohet tek Atletico Madrid me bashkëvendësin e tij, Luis Suarez. Skuadra nga Madridi, pasi
Bota është e çmendur? Vërtetojeni me fotot e pazakonta (FOTO LAJM) Ndonjëherë kur shihni fotografi nga përdorues të ndryshëm të internetit, menjëherë filloni të pyesni veten, “çfarë ndodh
Nga diamantet te çorapet 150 euro, shpenzimet e çmendura të CR7 dhe Georginës (VIDEO) CR7 shquhet për jetën e tij lukszoze. Portugezi ditët e fundit është bërë meme në në rrjetet sociale teksa vetëm çorapet
I ndjek gjithmonë ndeshjet i ulur në stol të improvizuar, zbulohet arsyeja e veprimit të Bielsës Marselo Bielsa arriti të rikthejë pas 16 vitesh, Lids Junajtid në Premier Ligë. Dje në ndeshjen hapëse të sezonit të
"Uau", reagimi i Klopp pas nisjes së çmendur (VIDEO) “Uau”, ky ka qenë reagimi i Jurgen Klop gjatë ndeshjes që Liverpuli i tij luajti sot kundër Leeds. Një reagim që vër
Çmenduria e Man City: 200 milion euro plus 3 lojtarë për Messin Manchester City shihet si skuadra favorite për të nënshkruar me Lionel Messin i cili ka shprehur dëshirën për tu larguar