999 rezultate për

club

Ilir Beqja zbulon arsyen e infektimeve në masë COVID-19: Fajtorët në Jug të vendit "Beteja kryesore këtë javë është në bregdetin e Jonit. Beach bar më beach bar dhe club më club. 24 orë në çdo ditë. Duke
Protestuan për mbylljen e clubeve të natës, procedohen 12 persona Policia e Tiranës ka proceduar penalisht 12 shtetas, persona të identifikuar si organizatorë, për veprat penale “Organiz
Do të bëjë bashkë të gjithë tifozët e Celtic, Ilir Meta njofton inagurimin e Celtic Supporters Club Albania Presidenti i Republikës së Shqipërisë prej kohësh ka bërë publike dashurinë e tij për klubin skocez të futbollit, Celtic
Ne Belgjikë e bëjnë bajat, merret vendimi për titullin e Club Brugge Liga e Futbollit të Belgjikës ka anuluar vendimin e saj të 25 marsit, duke përfunduar kampionatin parakohe dhe duke i dh
Hasi flet nga Belgjika: Në ndeshjen me Greqinë mezi mbaja lotët, titulli i Club Brugge nuk është përfundimtar Ashtu si pjesa më e madhe e njerëzve në botë edhe ish-futbollisti i kombëtares shqptare, Besnik Hasi këto ditë mjaft të
Edhe Ajax kërkon titullin si Club Brugge, holandezët sulmojnë UEFA-n Lajmi se Belgjika ka mbyllur që tani çështjen e kampionatit për t’u dhënë kohë klubeve të përgatiten qetësisht sa i përk
Federata belge shpalli kampion para kohe Club Brugge, UEFA nuk është e kënaqur UEFA nuk është e kënaqur me vendimin e ligës belge për ta mbyllur sezonin para kohe. Federata Belge nëpërmjet një kom
Fituan derbin , futbollistët e Tiranës festojnë në clubet e kryeqytetit (VIDEO) Tirana mposhti me rezultatin 2-1 Partizanin, ndeshje e vlefshme për javën e 15-të në Kategorinë Superiore. Fitorja is
Tha fjalë banale në club, DJ Vicky: Më erdhi një kanaçe në mes të ballit (VIDEO) Dj i famshëm i "ThreeDoots", Vicky Kraja, është një ndër emrat më të pëlqyer dhe më të ndjekur në rrjete sociale jo vetë
Real Madrid bën detyrën ndaj Club Brugge (VIDEO) Real Madridi ka fituar ndaj Club Brugges. Los Blancos e kishin siguruar më herët kalimin në fazën e eliminimit direkt,
Interi iu bën thirrje klubeve: Ndihmoni shqiptarët pas tërmetit shkatërrues! Pas tërmetit shkatërrues që goditi Tiranën më 26 nëntor, edhe vetë klubi i Interit i është bashkuar nismës për të mbledh
Atentati ndaj të rrezikshmit të Vlorës, kapet nipi i "Çipurit" dhe një menaxher "club-i" Kanë kaluar 7 muaj nga atentati me armë që ju krye Inez Hajrulla në ambientet e kompleksit “Oslo” në Vlorë, prokuroria d
Një rikthim me Keisin? Por ç’bën Stresi në club duke i dhuruar puthje kësaj vajze? (VIDEO) Vetëm pak ditë më parë, reperi Sresi deklaroi gjatë një interviste se ishte ende i martuar me Keisin, pavarësisht lajmev
Kate Middleton del natën për të pirë me shoqet, por për këtë ka një sekret Një ditë, Kate Middleton do të jetë mbretëresha e Anglisë dhe duke qenë kështu, s'mund ta shpenzoje kohën duke bërë gjër
Mbappe hat-trick, dhe Icardi dopietë, PSG "shuplakë" Club Brugge-s (VIDEO) Tripletë golash shënoi Kylian Mbappe. Francezi shënoi në harkun e 22 minutave të pjesës së dytë ndaj Club Brugge, në fit
Një u mbyll e të tjerë u gjobitën, informaliteti godet clubet e mëdha në Tiranë Një aksion i grupeve të organeve fiskale ka bërë një kontroll të befasishëm në disa nga lokalet më të preferuar ë Tiranë
UEFA padit Real Madrid-in dhe Club Brugge UEFA ka hapur procedurë disiplinore ndaj Real Madridit dhe Club Brugget, pas ndeshjes mes këtyre dy klubeve të martën në
Tifozët e Club Brugge dehen nga suksesi me Realin, shkatërrojnë Madridin (VIDEO) Club Brugge shkaktoi ndoshta surprizën më të madhe në xhiron e takimeve të dyta të grupeve të UEFA Champions League. Bel
I shënoi 2 gola Realit dhe festoi si Ronaldo, talenti tërboi tifozët në Bernabeu Ishte padyshim heroi në "Santiago Bernabeu" me dy golat historikë që shënoi ndaj Real Madrid në atë barazim surprizë që
Icardi i mjafton PSG-së për të blinduar kreun (VIDEO) Paris Saint-Germain (PSG) ka arritur një fitore shumë të madhe në Turqi sonte kundër Galatasarayit duke arritur në kuotë