999 rezultate për

cloud

Nuk fshihet më, Loredana publikon foto romantike me të dashurin e ri (FOTO LAJM) Me poza nga Parisi Loradana konfirmoi lidhjen e saj tw shumwpwrfolur me producentin e saj Macloud. Pozat e saj të fun
Zbulohet djali misterioz që shoqëron Loredanën në qytetin e dashurisë (FOTO LAJM) Ditën e djeshme reperja shqiptare, Loredana publikoi në Instastory foto të dy duarve, të sajën që shtrëngonte një dorë m
Ky është jahti super luksoz që po pushon sot në Vlorë (FOTO LAJM) "Porti Detar” i Vlorës është vizituar së fundmi nga jahti “CLOUDBREAK’. Ditën e sotme në kalatën lindore të “Portit D
Bonnie dhe Cloudy në jetën reale, kapet shqiptari dhe e dashura e tij Një shqiptar i cili vidhte nëpër apartamente sëbashku me të dashurën e tij është dënuar nga drejtësia italiane me 3 vit
Keni probleme me memorien e Iphone-t tuaj? Ja zgjidhja Gjëja që shqetëson më shumë përdoruesit e Iphone dhe Apple është memoria e pajisjes. Paçka se iCloud-I ofron 5GB fal
Keni probleme me memorien e Iphone-t tuaj? Ja zgjidhja Gjëja që shqetëson më shumë përdoruesit e Iphone dhe Apple është memoria e pajisjes. Paçka se iCloud-I ofron 5GB fal
Ohri dhe Liqeni i Ohrit në listën e top destinacioneve sipas ”Vouchercloud” Platforma Vouchercloud ju jep informacione turisteve për destinacione të mira dhe ekstravagande nëpër gjithë botën. N
Samsung jep 15GB hapësirë për përdoruesit e Note 7 Samsung vjen me një risi për të gjithë përdoruesit e tij, të cilët me shumë mundësi do të jenë shumë mirënjohës. Sams
Dështimet teknologjike më të mëdha të 2014-ës (FOTO LAJM) Gjatë vitit 2014 teknologjia shënoi dhe disa nga dështimet e saj, për shkak të një sigurie të ulët që ato dispononin te
Qeveria amerikane do të ruajë dokumente "Top Secret" në Cloud Një dokument i lëshuar nga Departamenti i Mbrojtjes në Shtetet e Bashkuara të Amerikës zbulonte se qeveria ka marrë dy i
Disa këshilla para se të shkarkoni iOS 7 Para se të shkarkoni sistemin e ri operativ, rekomandohet ruajtja e të dhënave të formateve të ndryshme si foto, video,
Ja kënga e re e Getoar Selimit (AUDIO) Lideri i Babastars, Geotar Selimi vjen në treg me këngën e tij më të re, e cila titullohet "E Nxone". Kenga është publik
Prezantohen syzet Google Glass Para pak ditësh Google prezantoi syzet Google Glass të cilat do të kenë një rezolucion sa një ekrani 25 inç ndërsa kamer
Microsoft prezanton faqen e re SkyDrivee Microsoft-i ka prezantuar një faqe të re shërbimi të ruajtjes cloud (cloud storage), SkyDrivee cila të lejon të ruash fo
Rolls Royce "Silver Cloud" e veshur me kristale Swarovski (FOTO-LAJM) Një Rolls Royce "Silver Cloud" e vitit 1962, e veshur me rreth një milion kristale Swarovski, është shfaqur pranë një ho
"Cloud Hack", gara e programuesve në Londër Më shumë se 300 zhvillues të aplikacioneve do të paraqiten në Londër, të shtunën, për "Cloud Hack"- një ngjarje një dito
Nuk ka mbështetje iCloud për Windows XP Apple paraqiti shëbimin e saj iCloud në WWDC dhe është duke planifikuar për ta përfshirë në iOS 5. Përdoruesit e iPhone,
Apple përgatitet për prezantimin e iCloud Me i-Cloud, shërbimi i ri i Apple që Steve Jobs do të prezantojë ditën e sotme në San Francisco, gjithçka do të jetë e m
Apple merr kontrollin e shërbimit iCloud Thuhet se Apple ka fituar kontrollin e shërbimit iCloud, një javë përpara nisjes së shërbimit. Sipas një artikulli në CN
Amazon kërkon falje për rrëzimin e shërbimit "Cloud" Amazon.com u kërkoi të falur klientëve të saj pas rrëzimit të shërbimit "Cloud", i cili shkaktoi që shumë faqe të intern