999 rezultate për

clooney

5 ide veshjesh për në punë nga më e mira Amal Clooney (FOTO LAJM) Ajo është një ndër femrat me më shumë stil në botë. Në çdo dalje publike, ose jo Amal Clooney dallon për stilin e saj el
“Meghan do të përfundojë si Diana”, aktori mbron publikisht dukeshën George Clooney ka dalë publikisht në mbrojtje të dukeshës së Sussex, Meghan Markle, e cila sipas tij ngacmohet shumë nga
Burrë me fat! Bashkëshortja e aktorit të njohur i dedikon fjalë emocionuese (FOTO LAJM) Aktori i njohur George Clooney dhe bashkëshortja e tij Amal, po jetojnë ditë ndryshe por të lumtura që nga ardhja në jet
Si u dashurua me të? Mashkulli më i bukur i botës tregon historinë me bashkëshorten George Clooney është një nga meshkujt më të bukur në botë dhe ajo që ishte me fat të lidhte jëtën me të është avokatja
Aktori u dhuron miqve të tij nga një milion dollarë, por të gjithë i vihen kundër (FOTO LAJM) Të gjithë e simpatizojnë aktorin hollivudian George Clooney-n sepse është i bukur dhe simpatik, por edhe për shkak të ro
Merkel dhe Amal Clooney, pretendentë për Nobelin e paqes Avokatja e të drejtave të njeriut, Amal Clooney është një nga pretendentët e çmimit Nobel për paqen, për 2017, një refle
Clooney flet për të qenit prind: Binjakët më bëjnë të qaj 4 herë në ditë Padyshim që pas ardhjes në jetë të binjakëve të George dhe Amal Clooney, çifti u vu akoma më shumë në qendër të vëmëndje
George Clooney jep 1 milionë dollarë për luftën ndaj urrejtjes Çifti Amal dhe George Clooney dhuruan 1 milion dollarë për luftën kundër grupeve që përhapin urrejtje. Aktori George
George Clooney braktis shtëpinë 20 milionë euroshe për një arsye shumë të fortë (FOTO LAJM) Aktori i njohur George Clooney bëri një investim prej 20 milionë euro për shtëpinë e tij në Berkshire. Por pavarësi
Ndërron jetë aktori i famshëm i Hollywood-it Aktori i famshëm i Hollywood Miguel Ferrer, ka ndërruar jetë në moshën 61 vjeçare, lajmi është bërë i ditur nga “Columbi
Amal është shtatzënë? (FOTO LAJM) Avokatja e të drejtave të njeriut, Amal Clooney, është shfaqur me një bark të rrumbullakët teksa ka qënë e pranishme së
George Clooney drejt ndarjes? Përflitet se Amal dhe George Clooney jetojnë të ndarë nga njëri-tjetri dhe se mes tyre ka zënka të vazhdueshme. Këto jan
Çifti George Clooney dhe Amal më të dashuruar se kurrë George Clooney dhe gruaja e tij janë fotografuar së fundmi në një mbrëmje bamarsie të organizuar në Itali. Çifti rre
George Clooney: Nuk dua të plakem para kamerave Duket se edhe rruga drejt aktrimit është me një afat të caktuar, kjo të paktën për George Clooney, i cili ka menduar se
Amal Clooney përgënjeshtron zërat për shtatzëninë Më pak se një javë më parë, mediat shkruanin se Amal Clooney është shtatzënë, kjo referuar edhe barkut pak të fryrë, ndë
George Clooney së shpejti baba George Clooney së shpejti do të bëhet baba, pasi bashkëshortja e tij Amal është shtatzënë. George Clooney dhe Amal Alamu
George Clooney dëshiron një familje të madhe Prej kohësh, George Clooney dhe bashkëshortja e tij Amal Alamuddin janë në fokusin e mediave rozë, e ndërsa tashmë disa
Një Porsche për 54 vjetorin e Clooney-t Një makinë dhe një shtrydhëse frutash besohet se do të jenë ndër dhuratat që do të marë George Clooney nga bashkëshortja
Çifti Clooney kryeson për pasuri në Britani Falë martesës së tij me avokaten e të drejtave të njeriut, Amal, aktori mjaft i mirënjohur George Clooney, i është bashk
Clooney nuk ka paguar darkën para dasmës Të jesh një personazh i famshëm, padyshim që ke mjaft privilegje. Aktori George Clooney e ka shfrytëzuar mjaft mirë këtë