999 rezultate për

cliroje

6 mendime të rrezikshme që duhet t’i fshini tani nga mendja Ndonjëherë janë mendimet ato që dëmtojnë seriozisht shëndetin tonë mendor dhe rrjedhimisht vetëbesimin. Prandaj është sh
Shtëpia e re e drejtësisë, e dërguara e SHBA: SPAK-u do të çlirojë Shqipërinë nga korrupsioni E ngarkuara me punë e SHBA-ve në Tiranë Leyla Moses-Ones deklaroi se Amerika vijon që të jetë në krah të Shqipërisë. "Ës
Berisha kërcënon nga protesta: Rama nuk dorëhiqet, por opozita e gatshme të çlirojë me çdo çmim Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një deklaratë të fortë pak më parë nga protesat e nëntë kombëtare e opozitës. E
Basha i kërkon policisë arrestime Kryetari i opozitës, Lulzim Basha i ka bërë thirrje Policisë së Shtetit pasditen e sotme gjatë protestës që po organizo
Fitorja e Trump/ Kokëdhima: Do na çlirojë nga Soros-i Ish deputeti socialist Koço Kokëdhima, duke uruar Trump për fitoren, thekson se me atë në krye të SHBA-ve, do çliroje di
Volvo rivalizon Mercedes S Class (FOTO LAJM) Volvo duket se po punon për të sjellë në treg një model i cili do të jetë rival me klasën e makinave luksoze si, BMW Ser
Audi sjell risi të reja në modelin TT RS (FOTO LAJM) Audi po punon për forcimin e mëtejshëm të modelit TT RS. Audi i ri do të ketë një motor benzine 2.5-litër Turbo i cili d
E vërteta do të na çlirojë nga Imer Mushkolaj Nëse gjenden fajtorë, të gjithë ata që kanë bërë krime në emër të UÇK’së meritojnë përbuzjen tonë
Të rinjtë i kërkojnë Ahmetit të çlirojë qendrën nga makinat (FOTO-LAJM) Disa studentë të arkitekturës protestuan sot në rrugën “Rexhep Luci” në Prishtinë lidhur me parkimet e veturave në vende