E FUNDIT/ Kapen 200 kg kokainë në Elbasan
999 rezultate për

clinton

Zyrtari amerikan tregon nëse Clinton është përfshirë në negociata sekrete Kosovë-Serbi Dialogu për normalizim të raporteve ndërmjet Kosovës dhe Serbisë është bllokuar që nga nëntori i vitit të kaluar për shk
Sherri me Haradinajn dhe incidenti me Clinton: Rama "bojkoton" Kosovën Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama duket se ka mbetur tërësisht qejfprishur nga vizita në Kosovë me rastin e 20 vjetori
Clinton mbyll vizitën në Kosovë, niset për Amerikë Ish-presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Bill Clinton, ka përfunduar vizitën e tij dy ditore në Kosovë. Ai z
Clinton ka një porosi për shqiptarët: Vazhdoni të jeni njerëz të mirë Në bulevardin “Bill Clinton” është zbuluar pllaka e ish-presidentit të SHBA-ve, Bill Clinton. Ish-presidenti i SHBA-s
Berisha i mahnitur nga Bill Clinton, ndan me ndjekësit fjalimin e tij (VIDEO) Ish kryeministri Sali Berisha ka ndarë në Facebook fjalimin e mbajtur ditën e sotme nga ish presidenti Clinton në Kosovë
"Ecje për liri", mijëra shqiptarë presin parakalimin e Clintonit dhe Albrightit (FOTO LAJM) Me rastin e shënimit të 20-vjetorit të hyrjes së trupave të NATO-s në Kosovë po zhvillohet ecje e personaliteteve të lar
Iu duk si badigard, Clinton injoron Ramën dhe nuk i zgjat dorën (VIDEO) Sot Kosova është duke festuar 20 vjetorin e çlirimit nga Serbia, pas luftës 79 ditore të NATO-s. Të pranishëm kanë qe
Ky është kamarieri kosovar që Clinton tha se i ra në gjunj për ta falenderuar Qeben Hysenaj nga Katundi i Ri i Pejës është kosovari të cilin ish-presidenti amerikan, Bill Clinton e përmendi sot gjat
Clinton kujton momentin emocionues: Një kamarier shqiptar mu ul në gjunjë Ish-presidenti amerikan, Bill Clinton, teksa ka mbajtur fjalimin e tij në ceremoninë zyrtare të shënimit të 20 vjetori t
Albright përlot: Momenti kur Clinton më tha se avionët për bombardimin e serbve ishin nisur Ish-sekratarja e shtetit amerikan, Madeleine Albright ka mbajtur një fjalim emocionues në shënimin e 20 vjetorit të clim
Ndiqni LIVE ceremoninë madhështore në sheshin e Prishtinës (VIDEO) Ka filluar ceremonia e shënimit të 20 vjetorit të hyrjes së trupave të NATO-s në Kosovë. Kjo ceremoni po mbahet në sh
Sniperat blindojnë sheshin e Prishtinës: Ruajnë çdo cep për sigurinë e Clinton dhe Albright Forcat të shumta të policisë janë angazhuar për të siguruar që vizita e presidentit amerikan Bill Clinton, ish-sekretare
Pas pak Clinton del në sheshin e Prishtinës, qytetarët presin ta përshëndesin (FOTO LAJM) Sot në Kosovë shënohet 20-vjetori i hyrjes së trupave të NATO-s, me ç’rast do të marrin pjesë ish-presidenti i SHBA-së,
Thaçi e Haradinaj ngrenë dolli për Clintonin e Albrightin Presidenti Hashim Thaçi, presidentja Atifete Jahjaga, kryeministri Ramush Haradinaj, bashkë me diplomatë të misioneve të
Clinton përqafohet nga qytetarët nëpër Prishtinë Presidenti amerikan, Bill Clinton, derisa po qëndron në Kosovë, ka pasur kontakt me disa qytetarë në rrugët e Prishtinë
Haradinaj: Mirë se erdhe në shtëpinë tënde Haradinaj thotë se falë vendosmërisë së presidentit Clinton, u jetësuar ëndrra e shqiptarëve të Kosovës për të jetuar të
Clinton takohet me kryeministrin Haradinaj (VIDEO) Ish-presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Bill Clinton, ka arritur në Qeveri për t’u takuar me kryeministrin R
Clinton: Jam ndjerë i kënaqur kur Presidenti Bush njohu Kosovën Ish-presidenti amerikan, Bill Clinton,është takuar me presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi. Ai është dekoruar me çmimin
Dje i mori përdore, sot ata e nderojnë: Fotoja e Clintonit me ushtarët e Kosovës që po bën "namin" në Facebook "Ne po angazhohemi për të mbrojtur popullin e Kosovës nga një makineri vrastare që po i ndjek ata nga fshati në fshat du
Thaçi pret Clintonin Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi priti në një ceremoni shtetërore pak më parë ish-Presidentin e SHBA-ve, Bill Clinton.