E FUNDIT/ Sherr mes uniformave blu, shkarkohen 2 shefa të policisë rrugore
999 rezultate për

cliff

Chelsea mund të bjerë në duart e njeriut më të pasur të Anglisë Pronari i Chelsea-t Roman Abramovich raportohet të jetë gati t’i shesë klubin miliarderit britanik Sir Jim Ratcliffe i c
Abramovich nxjerr Chelsea-n në shitje, një "manjat" anglez synon ta blejë Oligarku rus Roman Abramovich është gati të shesë klubin e Chelsea-t pas 16 vitesh në krye kur dhe e bleu në vitin 2003,
Pornostarja rrëfen lidhjen me Trump, i kërkon falje Melanias Gjatë një interviste pornostarja Stephanie Clifford ka folur për lidhjen me presidentin e Amerikës, Donald Trump. Cli
Arrestohet krijuesi i Counter Strike Jess Cliffe, është një nga dy krijuesit e portretit të parë shooter ‘lojë’ që të gjithë e njohim Counter-Strike, pra i n
Plas skandali, Trump përfshihet në aferë seksuale me një pornostare Trump shquhet si njeri i skandaleve, por këtë herë gjërat kanë marrë vërtet një kthesë srioze. Avokati i tij i ka pag
Plas skandali, Trump pagoi shtrenjtë pornostaren për t'i mbyllur gojën Një ish aktore e filmave porno është paguar 130 mijë dollarë për të heshtur mbi marrëdhënien seksuale me Donald Trumpin.
"Clifford Chance": Ilir Meta, uninvolved in corruption! In a letter sent to Minister of Energy, Damian Gjiknuri and the head of the OSHEE, Adrian Cela, law firm "Clifford Chanc
"Clifford Chance": Meta i papërfshirë në korrupsion! Me anë të një letre dërguar ministrit të Energjisë dhe Industrisë, Damian Gjiknuri, si dhe kreut të OSHEE-së, Adrian Çel
Cliff: Për disa pasuri të Trepçës vendos Serbia Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Ian Cliff, ka bërë të ditur se bizneset angleze janë të interesuara për Trepç
Cliff i pakënaqur me sundimin e ligjit: Të themelohet Këshilli Gjyqësor Ai në një bisedë për "KosovaSot" ka thënë se një gjë e cila është shumë e rëndësishme për Kosovën, është përmirësimi i s
Ja çfarë i premton Cliff Mustafës Ambasadori i Bratinisë së Madhe në Kosovë, Ian Cliff ka zhvilluar një takim me kryeministrin e sapozgjedhur Isa Mustafa.
Cliff: Shumë ministri për një shtet të vogël Ambasadori britanik, Ian Cliff ka qenë i ftuar në një debat nga Lëvizja Fol, duke thënë se Kosova është një shtet i vogë
Cliff: Kurrë mos e mbështesni terrorizmin Ambasadori britanik në Kosovë, Ian Cliff është shprehur se Kosova kurrë nuk duhet ta mbështesë terrorizmin dhe as luftër
Qëllon 55 herë në 54 sekonda partnerin e ish- të dashurës (VIDEO) Një video ka kapur momentin kur një burrë ka qëlluar një tjetër person 55 herë në vetëm 54 sekonda. Gavin Dunnicliffe
Varfëria shkakton radikalizëm fetar! Ian Cliff mendon se në një vend si Kosova, ku të rinjtë përballen me shumë probleme, sidomos ekonomike, është shumë i le
Political crisis is hampering businesses in Kosovo British Ambassador in Kosovo, Ian Cliff said that the political crisis has created major problems for Kosovo. Speaki
Kriza po pengon biznesin në Kosovë Ambasadori i Britanisë së Madhe, Ian Cliff është shprehur se kriza politike ka krijuar probleme të mëdha për Kosovën.
Kriza politike rrezikon MSA-në dhe BE-në Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Ian Cliff është shprehur se faktori politik në Kosovë duhet ta zgjidhë sa më
Ndërkombëtarët s'kanë punë në Kosovë Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Ian Cliff ka ripërsëritur se bashkësia ndërkombëtare nuk do të ndërhyjë në kr
Cliff: Politika ta zgjidhë ngërçin Ambasadori britanik në Kosovë, Ian Cliff është shprehur se partitë politike e kanë në dorë të mund të kapërcejnë ngërçin