999 rezultate për

class

Rama shpërndan fotot në media: Nuk jam i charterit, po vuaj shumë me "economy class" Pasi bëri bujë me udhëtimet e tij luksoze me helikopterë dhe charter gjatë verës, kryeministri Rama ka filluar tashmë nj
“Sa bukur Mario”, grimier i Kim-it vjen në Shqipëri Grimieri i njohur shqiptar, Mario Dedivanovic, do të jetë nesër në Tiranë për të ndarë me të apasionuarit pas grimit sek
Si macja me miun, zbulohet loja e rrezikshme mes nëndetëses ruse dhe asaj britanike Mediat britanike kanë zbuluar një detaj interesant nga sulmi i dyt ditëve më parë ndaj regjimit të Asad. Mësohet se d
"Pantera e oqeaneve", kjo është gjigantja britanike që pritet të sulmojë Asadin (FOTO LAJM) Britania e Madhe, Franca dhe SHBA-të janë të vendosura që të sulmojnë regjimin e Asadit pavarësisht hezitimit të Gjerman
Eksperiment i çmendur, sa i mban plumbat Mercedes Benz S-Class (VIDEO) A është Mercedes-Benz S-Class i papërshkrueshëm nga plumbat? Mercedes-Benz S-Class njihet si një modelet saloon më l
Zbulohen fjalët që Zidane ia tha Kovacic pas gabimit të bërë në El Classico “Ndjeke atë gjithmonë dhe në të gjithë fushën”. Kështu Zidane iu drejtua Mateo Kovacici në lidhjen me Lionel Messin, bën
El Classico/ Ndeshja kur afro 1 miliard euro zbresin në fushë, ja kush është ekipi më i shtrenjtë Vlerat e lojtarëve nga formacionet e mundshme të Real Madridit dhe Barcelonës për ndeshjen e nesërme do të jetë më e sht
El Classico, Sergio Ramos duhet të ketë kujdes të madh Alarm i kuq për Sergio Ramos. Kapiteni i Los Blancos duhet të jetë shumë i kujdesshëm në El Clasico, në të cilat ndeshje
Haradinaj udhëton me "Economy Class" për në Bruksel Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj tashmë është akomoduar në aeroplanin me të cilin do të udhëtojë për në Bruksel.
Makina “Benz A Class” përplas këmbësorin në Tiranë Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë ku një makinë ka përplasur këmbësorin. Mësohet se ngjarja ka ndodh
Nga BMW X6 te Audi A8 e Benz S Class, ky është autori i trafikut të makinave luksoze Pas sekuestrimit të 12 makinave luksoze e dy motorëve, Policia e Tiranës ka bërë të mundur identifikimin e një prej auto
Mercedes sjell për herë të parë një G-Class me ndryshime të mëdha (VIDEO) Prej se është lansuar në vitin 1979, modeli G-Class nuk ka pasur asnjë ndryshim të dukshëm, por kjo nuk vazhdon edhe te
Si u veshën vipat në sfilatën e Alketa Vejsiut (FOTO LAJM) Kompania Class AV organizon sfilatën e parë që nga krijimi i saj katër vjet më parë. Në hotel Plaza në një një mjedis të
Serisë G-Class i shtohen edhe dy modele shumë të shtrenjta (FOTO LAJM) Prodhuesi gjerman Mercedes ka zbuluar modelet nga seria G-Class që janë pjesë e edicionit të limituar dhe kanë çmim mjaf
BMW rivalizon Mercedes S-Class me këtë supermodel (FOTO LAJM) Ndryshimet që ka bërë Mercedes në S-Class janë pëlqyer shumë nga të gjithë dhe shitjet e tij kanë qenë të mëdha. Kj
Yjet që kanë lënë gjurmë në 10 "El Classico"-t më të bukur (FOTO LAJM) Shumë yje kanë lënë gjurmë në "El Clasico" gjatë historisë, teksa i fundit prej tyre ishte Lionel Messi, i cili shkëlqeu
Marina dhe Geti përgatiten për dasmë, zbulohet organizatorja Vip (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi mesa duket do të kurorëzojnë dashurinë e tyre këtë verë.
“Ohio Class”, vrasëset e “heshtura” që Trumpi ka dërguar kundër Koresë së Veriut (FOTO LAJM) Krahas aeroplanmbajtëses “USS Carl Vinson” dhe anijeve shoqëruese si destrojeri "USS Ëayne E. Meyer" dhe kruizerin "USS
A fluturojnë gjithnjë politikanët në “first class”? Ja ç'bënë sot Meta, Kodheli dhe Dade (FOTO LAJM) Jemi mësuar që politikanet shqiptarë t'i shohim të udhëtojnë me avion privat, “first class” dhe me 5 shoqërues për të si
Zbulohet data dhe ora kur do të zhvillohet "El Classico" Presidenti i Federatës Spanjolle të Futbollit, Javier Tebas ka zbuluar për mediat iberike datën e shumëpritur të zhvilli