999 rezultate për

clasicos

EMOCIONUESE/ Abidal flet për momentin kur mesoi për sëmundjen dhe shfaq vlerat e El Clasicos Kur Barcelona fitoi titullin 2012/13 LaLiga, Tito Vilanova dhe Eric Abidal ndanë nderin e ngritjes së trofeut. Dy kampio
Të gjithë i përulen Messit, por në "El Clasico" kishte dhe një tjetër hero Bota e futbollit flet vetëm për Lionel Mesin dhe e bën këtë me plot të drejtë, mbas “El Clasicos” së 174-të, por ata që
Ja çfarë thanë pas ndeshje protagonistët e "El Clasicos" (VIDEO) Pas një mbrëmje magjikë që na dhuroi "El Clasico", të gjithë në Spanjë, por jo vetëm diskutojnë rreth kësaj ndeshje.
Kjo statistikë e Messit "gëzon" Realin para "El Clasicos" Lionel Messi është golashënuesi më i mirë në historinë e "El Clasicos", por "pleshti" ka një statistikë mjaft negative n
Të ndërtojmë lojtarin më perfekt të historisë së "El Clasicos"! (FOTO LAJM) E"El Clasico" padyshim është sfida që ka prodhuar më shumë spektakël dhe emocione në historinë e kampionatit spanjoll. T
Zidane flet para "El Clasicos": Nuk jemi favorit, thjeshtë një ndeshje e radhës! Trajneri i Realit, Zinedine Zidane ka folur para mediave një ditë para “El Clasicco” kundër Barcelonës. Strtaegu francez
Puthje pasionante mes Messit e Ronaldos para “El Clasicos” (FOTO LAJM) Tre ditë para El Clasicos, artisti Tvboy, ka bërë një pikturë interesante, e cila që po bën xhiron e botës. Bëhet fja
Zbulohet data e "El Clasicos" mes Realit dhe Barcelonës Adhuruesit e futbollit sot kanë marrë një lajm fantastik, pasi “El Clasico” i fazës së dytë të Premira Division, Real Ma
Ja çfarë thotë Zidane për Messin para “El Clasicos” Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, e di shumë mirë rrezikun që mund të vijë nga ylli i Barcelonës, Leo Messi, pr
8 shënuesit më të mirë në historinë e "El Clasicos" (FOTO LAJM) Këtë të shtunë vjen një ndër ndeshjet më të ndjekura dhe më spektakolar enë të gjithë botën. Po flasim për "El Clasicon"
Pique: Ju sqaroj të vërtetën e fotos me Ibrën Gerard Pique ka sqaruar foton e shumë përfolur me Zlatan Ibrahimovic e bërë disa vite më parë. Mbrojtësi i Barcelonës ka
Martino: Osasuna finale para El Clasicos Vetëm 3 fitore në 6 javët e fundit, është ky rendimenti i Barcelonës në Primera Division, dhe me një ecuri të tillë kaq
CR7, 10 golat e "El Clasicos" (VIDEO) Barcelona-Real Madrid. E gjithë bota i ka sytë na klasikja e radhës, dhe kjo jo vetëm për faktin e historisë së kësaj pë
Leo Messi, 17 golat e "El Clasicos" (VIDEO) Klasikja e rradhës mes Barcelonës dhe Real Madrid sjell sërish përballë njëri-tjetrit dy futbollistët më të mirë në plan
Barça, ja koreografia e "El Clasicos" (FOTO LAJM) Barcelona shpall koreografinë e saj për El Clasicon e së dielës kundër Real Madrid. Klubi katalanas bëri të ditur në faq
Topa tenisi në fushë për inat të El Clasicos (VIDEO) Topa të tenisit të hedhur në fushë gjatë një ndeshje futbolli? Mund të shkaktojë habi. Por, një ngjarje e tillë ndodhi m
Barça, Villa vrapon drejt El Clasicos David Villa vrapon drejt El Classicos. El Guaje po rikuperohet nga dëmtimi që pësoi nnë Botërorin e Klubeve dhe e ndjen
Shakira "Oktapodi Paul" i El Clasicos Klasikja e Spanjës po troket, por këtë vit Barcelona në arsenalin e yjeve të saj i beson edhe mbështetjes së një tifozej
Puyol humbet finalen e Kupës së Mbretit Carles Puyol pas atij dëmtimi të pësuar në ndeshjen e "El Clasicos" ka humbur finalen e Kupës së Mbretit e cila do të lu
Real Madrid vs Barcelona, formacionet e "El Clasicos" E tërë bota e futbollit e pret me padurim derbin më të madh të globit, Real Madrid – Barcelona, i cili do të zhvillohet