E FUNDIT/ Dështon sërish pretenca për Shullazin dhe ushtarët e tij
999 rezultate për

clasicos

Rikthehen emocionet e El Clasicos, këto janë formacionet e mundshme Dy rivalët më të mëdhenj në Spanjë, Barcelona dhe Real Madrid do të përballen sot për El Clasicon e 237-ta në histori.
Këto janë shënuesit më të mirë në historinë e El Clasicos Messi dhe Ronaldo nuk janë të vetmit goleadorë të El Clasicos. Klasikja më e madhe në kampionati spanjoll ka pasur në
Reali merr lajme të mira një ditë para El Clasicos Buzëqesh dhe Reali i Madridit një ditë para El Clasicos. Raphael Varane dhe Isco janë shëruar prej një dëmtimi dhe d
Barcelona buzëqesh para El Clasicos Barcelona në prag të El Clasicos së radhës në kampionat ka mësuar se dy mesfushorët Iniesta dhe Coutinho do të startojnë
2 ditë para El Clasicos, Messi i dërgon një mesazh të qartë Realit nga stërvitja (VIDEO) Të djelën në 20:45 në Camp Nou zbarkon Reali i Madridit me moralin e një finalisti në Champions League. Në seancën e
Suarez karikohet para El Clasicos: Kam kujtime të bukura në këtë ndeshje Suarez dëshiron që skuadra e tij ta fitojë edhe takimin e dytë të El Clasicos për këtë sezon. Ai ka folur edhe për disa
Në pritje të El Clasicos, Iniesta i mungon Barcelonës në seancën stërvitore ​Iniesta nuk kamundur të jetë në stërvitjen e Barcelonës para “El Clasicos” të dielën. Para kësaj ndeshje ka mu
Ja çfarë thanë në konferencën para El Clasicos Zidane dhe Valverde Klasikja e madhe e futbollit spanjoll vjen në këtë fundvit si një dhuratë festash për të gjithë dashamirësit e ndjekësit
Cristiano Ronaldo ndryshon totalisht pas El Clasicos, shikoni se çfarë vesh Ku na ndajnë edhe dy ditë para super ndeshjes mes Realit dhe Barcelonës, pasi superylli portugez i Galaktikëve, Cristian
Formacioni më i mirë i Barcelonës në El Clasico (FOTO LAJM) Në prag të ndeshjes më të madhe në botë, derbit të “El Clasicos” mes Real Madridit dhe Barcelonës, e përditshmja spanjol
Zidane rikuperon 4 armët më të forta të ekipit para El Clasicos Tekniku Zidane do të paraqitet në El Clasicon e së shtunës me armët e tij më të forta që ka pasur gjatë sezonit 2016/17.
Vetëm tre ditë para El Clasicos, Asensio dhe Iniesta merren me reklamimin e xhunglave (VIDEO) Kur kanë mbetur vetëm 3 ditë para El Clasicos, ndjenjat e kësaj përballje kanë kapluar të gjithë tifozët e futbollit si
Reali dhe Barcelona para El Clasicos nuk ngjasojnë në asgjë Arrijmë në fundin e vitit 2017 dhe shijojmë El Clasicon që vendos përfundimisht rrjedhën e kampionatit spanjoll, si për
Messi i pangopur, pas El Clasicos dëshiron Botërorin Lionel Messi kërkon fitoren në El Clasico. E përditshmja spanjolle Marca, organizoi ceremoninë e dhënies së çmimit Alfre
Kandidatët për president të Katalonjës parashikojnë rezultatin e El Clasicos Ndjenjat e El Clasicos kanë filluar të aktivizohen tek të gjitha shtresat në Spanjë. Gazeta ‘La Vanguardia’ ka realiz
Kandidatët për president të Katalonjës parashikojnë rezultatin e El Clasicos Ndjenjat e El Clasicos kanë filluar të aktivizohen tek të gjitha shtresat në Spanjë. Gazeta ‘La Vanguardia’ ka realiz
Modriç flet për urinë që ka ekipi dhe ai para El Clasicos Luka Modric ka dhënë një intervistë për ‘Codere Apuestas’ në të cilën ka analizuar kohën e tij në Real Madrid dhe El Cla
Barcalona ka sot pengesën e fundit para El Clasicos El Clasico është vetëm gjashtë ditë larg dhe duke patur parasysh javën pushim të kampionëve në fuqi apo qoftë edhe shtyr
Presidenti i La Ligas tregon se si e akuzoi Perez pas El Clasicos së parë Presidenti në detyrë i Federates spanjolle të Futbollit, Juan Luis Larrea, bëri të ditur se Florentino Perez gjatë zhvil
Tifozët madrilenë vendosin për formacionin e El Clasicos Mungesa e Luka Modric ka krijuar një mungesë të madhe në formacionin e Zinedine Zidane për ndeshjen e parë të Superkuës