999 rezultate për

clasicon

Coutinho në "vend numëro", rrezikon El Clasicon Lajme të këqija për trajnerin Ronald Koeman e sidomos për mesfushorin ofensivë, Philippe Coutinho. Sipas Mundo Deport
Humbi "El Clasicon" e parë si trajner, Koeman: VAR përdoret vetëm kundër Barcelonës Ronald Koeman ka parë skuadrën e tij të mposhtet në ‘El Clasico’, me rezultatin 1:3, por beson se gjithçka u vendos nga
Zidane merr lajmin e mirë, legjenda e klubit gati për El Clasicon Zinedine Zidane ka marrë lajmin e mirë para ndeshjes kundër Barcelonës. Sergio Ramos do të jetë gati për “El Clasico
Situata e Messit, reagon Ramos: Ai e bën "El Clasicon" e veçantë, La Ligan e skuadrën e tij Ramos sot u paraqit në një konferencë para mediave, kjo para ndeshjes në Ligën e Kombeve që Spanja do ta zhvillojë kundë
Goli i Messit në El Clasicon e vitit 2011, momenti kur ishte "gjunjëzuar" CR7 (VIDEO) Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo kundër njëri-tjetrit në aksion në secilin sezon, ishte diçka e jashtëzakonshme të shi
Futbollistët e Chelseat parashikuan "El Clasicon", ja kush e qëlloi rezultatin (FOTO LAJM) Lojtarët e Chelsea e kanë parashikuar rezultatin e ndeshjes mes Real Madridit dhe Barcelonës, që u zhvillua të dielën në
Real Madrid fiton "El Clasicon" dhe merr kreun (VIDEO) Real Madrid ka triumfuar në “El Clasicon” përballë Barcelonës brenda në “Bernabeu”. Triumf 2-0 dhe ngjitje në vendin
Më në fund një lajm i mirë Barcelonën, Alba gati për "El Clasicon" Quique Setién ka ftuar 18 futbollistë për ndeshjen e së dielës me Real Madridin në ‘Santiago Bernabéu’. Ndeshja që zh
Një ndeshje para "El Clasiccos", Zidane nuk kursen asnjë Casemiro është ftuar për ndeshjen që Real Madridi do ta zhvillojë të dielën me Valencian Casemiro rrezikon të humbasë
Përplasje për 'El Clasicon' fedaratat nuk bien dakord për datën Pak ditë pasi u mor vendimi për datën e ngjarjes së madhe të El Clasico, përplasjet për datën po vazhdojnë ende. Fede
Barcelona nuk pranon ta luajë "El Clasicon" në Madrid Barcelona ka refuzuar të luajë "El Clasicon"e ardhshme në Madrid, teksa Real kishte vendosur të zhvillohet në "Bernabeo"
Te Barcelona nuk dinë më ç’të bëjnë me Dembelenë Ernesto Valverde i bësoi rolin e titullarit Dembélésë në ndeshjen ndaj Sevillas, duke lënë në stol blerjen më të shtrenj
Ofendoi arbitrin, Ramos pranë suspeditmit që do ti kushtonte dhe 'El Clasicon' Atletico Madrid dhe Real Madrid barazuan pa gola dje, e që më së shumti i shkoi për shtati Barcelonës. Por, duket se
Kaq tifozë po e shikojnë El Clasicon në Camp Nou Real Madrid është duke udhëhequr 1-0 ndaj Barcelonës në "Camp Nou", ndeshje e vlefshme për gjysmëfinalen e parë të Kupës
Kupa e Mbretit, rezervon "El Clasicon" Barcelona-Real Është hedhur shorti për gjysmë-finalet e Kupës së Mbretit ne Spanje. Shorti ka rezervuar përballjen me të fortë në S
Gazeta AS: CR7 mungon për superclasicon River- Boca Supersfida midis River Plate dhe Boca Juniors e cila është programaur të zhvillohet në datën 9 dhjetor në stadiumin San
Infantino flet për superclasicon River-Boca: Futbolli nuk ndalet për 4 000 idiotë Presidenti i FIFA-s Gianni Infatino ka deklaruar se do ishte më mirë të ishte zhvilluar supersfida River Plate-Boca Juni
‘’Bernabeo’’ dhe ‘’Camp Nou’’ në garë për superclasicon River-Boca Dy stadiumet më të mëdha të Spanjës ‘’Santiago Bernabeo’’ dhe ‘’Camp Nou’’ me sa duket janë në luftë për të siguruar nde
Guardiola flet për “El Clasicon”, ka një lutje për Lionel Messin Pep Guardiola është rikthyer të flaës për ndeshjen më të madhe në planet, atë mes Real Madrid dhe Barcelonës. Ish-trajne
Limaj shikon nga afër El Clasicon, takohet me presidentin e Barcelonës Kryetari i Nismës Socialdemokrate dhe zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj me ftesë të presidentit të Barcelonës