999 rezultate për

clarence

"Nuk është i aftë për këtë punë", shkarkohet Clarence Seedorf Clarence Seedorf është shkarkuar si trajner i Kamerunit pas dështimit në Kupën e Kombeve të Afrikës. “Luanët e Pamposhtu
Clarence Seedorf dhe Patrick Kuivert marrin drejtimin e kombëtares së Kamerunit Clarence Seedorf dhe Patrick Kluivert të cilët kanë luajtur së bashku vetëm me moshat e Ajaxit në nivel klubi dhe me kom
Milan, Shevchenko promovon Inzaghin dhe mbron Seedorfin Andriy Shevchenko e sheh me sy të mirë Milanin e ri të Filippo Inzaghit. Ish kampioni ukrainas, i ndodhur në Itali për "
Klasi që nuk vdes, super-goli i Clarence Seedorf (VIDEO) Ela futbollin aktiv për t'iu përkushtuar trajningut, por Clarence Seedorf tregon se është i gatshëm të rikthehet në çdo
Milan, kontakte me Spallettin, Conte mister Milan është vënë në lëvizje, madje po kërkon gjithandej. Për pankinën e kuqezinjve, këto janë ditët decizive. Në fundjav
Fiton Milan, tjetër show i Crudelit (VIDEO) Tjetër show i Tiziano Crudelit gjatë telekronikës së ndeshjes Genoa-Milan në studion e Italia 7 Gold. Gazetari, tifoz i
Kaka: Milani do të rikthehet i madh Kaka në rolin e liderit kuqezi. Mesfushori brazilian, duke folur për situatën e vështirë që po kalon Milani në këtë sezo
Kryetifozi i Milanit: Seedorf s'do 3/4 e skuadrës Kryeultrasi i grupimit të tifozëve të Milanit, "Curva Sud", Giancarlo Capelli, është kthyer në personazh mediatik ditët
"Jam i zhgënjyer, por në Madrid mund t'ia dalim" Humbja ndaj Udineses tre ditë para ndeshjes së kthimit në Champions kundër Atletico Madrid nuk i ka pëlqyer trajnerit të
Milan, Seedorf i rikthen buzëqeshjen Gallianit Milani i Clarence Seedorf duket se po i kënaq të gjithë, fitoi dhe bindi në Genova kundër Sampdorias. Me suksesin në "Ma
Seedorf beson: Mund të fitojmë në Madrid Në kampin e Milanit ka optimizëm, me Clarence Seedorf që e shikon gotën gjysmë plot dhe jo gjysmë bosh pas disfatës 0-1
Milan-Atletico, Ancelotti këshillon Seedorf Trajneri i Real Madrid, Carlo Ancelotti vazhdon të mbajë kontakte me të gjithë ish lojtarët e tij te Milani dhe madje zb
Milan jashtë Europës pas 15 vjetësh Pas euforisë së ndryshimit të stolit dhe debutimit fitues në kampionat, Milani rikthehet të bëjë llogaritë me realitetin
Ja ëndrra e Clarence Seedorf Endrra e madhe e Clarence Seedorf, trajnerit të ri të Milan, quhet Thiago Silva, mbrojtësi brazilian i Paris Saint Germa
Zyrtare! Milan: Sot fillon epoka "Seedorf" Tashmë është zyrtare! Nëpërmjet faqes së tij zyrtare në internet, Milan ka konfirmuar lajmin se Clarence Seedorf do të z
Clarence Seedorf, konferenca e lamtumirës (FOTO LAJM) Clarence Seedorf lajmëroi tërheqjen e tij nga futbolli i luajtur dhe në të njëjtën kohë bëri të ditur se do të jetë traj
Seedorf: Do jem trajneri i ri i Milanit Clarence Seedorf heq dorë nga futbolli i luajtur. Futbollisti hollandez ka njoftuar gjatë konferencë për shtyp, që po zh
Ja si ndryshon Milani me Seedorf (FOTO LAJM) Cilat janë risitë që do të sjellë me vete Clarence Seedorf te Milani?. Mendohet se moduli që ka në kokë të aplikojë nga
Clarence Seedorf nesër në "San Siro" Clarence Seedorf përgatitet të zbarkojë në Milano. Futbollisti hollandez ka njoftuar një konferencë për shtyp në Brazil,
Seedorf vjen të enjten te Milani Milani shkarkoi Massimiliano Allegrin dhe skuadra i është besuar përkohësisht Mauro Tassotit. Ndërkohë në qëndrën stërvi