999 rezultate për

clabe

Nora Istrefi 'djeg' skenën pak ditë para dasmës (FOTO LAJM) Ndonëse në datën 2 shtator ajo do ti japë fund beqarisë, Nora Istrefi ende qëndron aktive në skenë, duke performuar këng
Një foto nga Dafina me fansen e vogël Dafina Zeqiri nuk ka fansa vetëm të rinj apo të reja, por edhe fëmijë. Ajo ka postuar një foto në Instagram me fansen e
Flori 'ndez' Gjakovën Flori Mumajesi, njihet për performancat e tij të suksesshme dhe këngët po ashtu shumë të suksesshme, por si duket kjo ve