999 rezultate për

cityt

Lyoni nuk ndal, shënon edhe golin e dytë ndaj Cityt (VIDEO) Lyon ka shënuar edhe golin e dytë ndaj manchester Cityt në "Etihad Stadium". Ai që ka shënuar është sulmuesi Nabil F
Autogol nga 45 metra, ky lojtar i ka çuditur të gjithë (VIDEO) Huddersfieldi është ndeshur ditën e djeshme me skuadrën e Stoke Cityt për EFL Cup dhe e ka humbur sfidën me rezultatin 2
Klopp: Nuk jemi vetëm ne rival të Manchester Cityt Jurgen Klopp u pyet sot se pse Liverpool po shihet si i vetmi sfidues për Manchester City për titull në Premier Ligë kët
Maurizio Sarri flet për humbjen kundër Cityt dhe për të ardhmen e Courtois Chelsea u mposht 2-0 nga Manchester City në finalen e Superkupës së Anglisë. Pas ndeshjes trajneri Sarri foli për një
Mbyllet pjesa e parë, City ruan avantazhin që nga minuta e 13 (VIDEO) Pjesa e parë e takimit mes Chelseas dhe Manchester City është mbyllur me rezultat 0-1 në favor të Cityt. Skuadra e P
Rummenigge akuza ndaj PSG dhe Cityt: Kanë shkaktuar infalcion në futboll Ashtu siç e ka thënë prej kohësh shefi i ekzekutivit te klubi i Bayernit të Munichut, Karl-Heinz Rummennigge ka hedhur k
Bersant Celina flet për herë të parë si lojtar i Swansea Cityt Bersant Celina ka folur për herë të parë si lojtari më i ri i Swansea City. Kosovari ka nënshkruar sot kontratë 4-vje
Akisdent tragjik në Angli, humb jetën vëllai i ish-lojtarit të Manchester Cityt Vëllai i lojtarit aktual të West Bromwich Albion, Gareth Barry ka vdekur sot nga një aksident tragjik i ndodhur në Angli
Çmendet Manchester United, 73 milionë euro për mbrojtësin e Leicester Cityt Jose Mourinho e do me çdo kusht në skuadër mbrojtësin e Leicester Cityt, Harry Maguire. Manchester United dëshiron të
Mesfushori i Manchester Cityt transferohet tek Interi nëse kualifikohen në Champions Sezoni i ri i Interit varet vetëm nga kualifikimi ose jo për në Champions League për sezonin tjetër. Nëse arrijnë të
Shaqiri flet pas rënies së Stoke Cityt: Më vejn keq për tifozët Futbollisti i kombëtares zvicerane Xherdan Shaqiri ka dhënë një intervistë të gjatë ku ka sqaruar përherë të parë dhimbj
Riyad Mahrez zgjedh Arsenalin para Manchester Cityt Mesfushori anësor i Leicester Cityt, Riyad Mahrez, thuhet se është i etur për tu bashkuar me Arsenalin para Manchester C
Real Madrid përgatit ofertën për yllin e Cityt Real Madrid dëshiron një skuadër më energjike në sulm për sezonin e ardhshëm. Sipas ediave britani, Zidane i ka kërku
Liverpool - Stoke City, nota e Shaqirit dhe e lojtarëve të tjerë (FOTO LAJM) Liverpool nuk ka arritur të fitojë sot kundër Stoke Cityt në Premier League. Reds barazuan pa gola në Anfield Road ku
Sane shpallet talenti më i mirë i vitit në Premier League Leroy Sane është zgjedhur so ‘PFA Lojtari i Ri i Vitit’ në futbollin anglez për sezonin 2017/18. Ai la pas Harry Kan
Lojtarët e Cityt festojnë titullin në rrejtet sociale Manchester City ka fituar titullin në Premier League pasi humbjes që Manchester United pësoi në shtëpi kundër WBA. Ky
Manchester United mposhtet nga WBA, dhe i dhuron titullin Cityt (VIDEO) Klubi i ​Manchester Cityt matematikisht është kampion i Anglisë për sezonin 2017/18, pasi Manchester United ka pës
Tottenham rihap ndeshjen ndaj Manchester Cityt (VIDEO) Tottenham Hotspur ka ngushtuar diferencën ndaj Manchester Cityt në "Wembley Stadium". Autori i golit është mesfushor
Liverpool vendos qetësinë, shënon golin e barazimit ndaj Cityt (VIDEO) Liverpool ka barazuar rezultatin ndaj Manchester Cityt në "Etihad Stadium". Ai që ka shënuar është Mohamed Salah në
Cityt i hiqet një gol i rregullt kundër Liverpoolit (VIDEO) Manchester Cityt i është hequr një gol që ishte në pozicion të rregullt. Por gabimi i asistentit i ka revoltuar të g