999 rezultate për

cityn

Manchester City mposht minimalisht Arsenalin (VIDEO) ‘Citizens’ kanë shënuar fitore minimale 1:0, në një ndeshje ku rastet për më shumë gola nuk munguan. Ishte Raheem Ste
De Bruyne nuk ka rinovuar ende me Man.Cityn, kjo është arsyeja Man City dhe De Bruyne ende nuk kanë rënë dakord për të rinovuar kontratë së bashku. Edhe pse këto ditë flitej se mes
Silva luajti ndeshjen e fundit me Man.Cityn, Lazio pret pas "derës" përgjigjen finale Lazio është në pritje të përgjigjes finale nga David Silva. Mesfushori spanjoll, David Silva, mbrëmë ka luajtur ndesh
Lyon supriza e rradhës e Champions, eliminon Cityn favorit dhe kalon në gjysmëfinale (VIDEO) Olympic Lyon është surpriza e rradhës në kompeticion më të rëndësishëm europian për klube, Champions League. Francezë
Lyon hedh "nokaut" Man.Cityn, shënon golin e tretë (VIDEO) E vështirë për ta besuar, por ja që futbolli prandaj është kaq i bukur. Lyon është duke mposhtur Cityn favorit për fi
ZYRTARE/ UEFA merr vendimin final për Manchester Cityn Manchester City ka marrë një vendim shumë të mirë gjatë ditës së sotme. Apeli në UEFA ia ka pranuar ankesën dhe skuad
Pritet të kryejë testet mjekësore te Bayerni, Sane nuk do të luaj me Cityn në Champions Futbollisti, Leroy Sane pritet që sot të arrij në qytetin e Munchenit dhe nesër të bëj testet mjekësore. Pasi të përf
Nuk ndalet Interi, tenton shkëmbimin e bujshëm me Man.Cityn Interi do të tentojë transferimin e Sergio Kun Agueros nga Manchester City këtë verë, raportojnë mediat italiane. Cit
Reali i kërkon UEFA-s të luajë në fushë neutrale sfidën e kthimit përballë City-t në Champions Real Madridi po kërkon që ndeshja e kthimit të fazës së 1/16-ve të Ligës së Kampioneve me Manchester Cityn të luhet në n
Mourinho: S’i kam zili Cityn dhe Liverpool Tottenham ka mundësinë për të harruar sa më shpejt humbjen e fundit në kampionat kundër Liverpool. Ekipi i Jose Mourinho
FA Cup, Man City e mbyll në avantazhin minimal pjesën e parë (VIDEO) Oleksandr Zinchenko ka realizuar një gol të bukur sonte nga largësia duke shënuar kështu golin e parë për Cityn, në minu
Guardiola pranë largimit nga City, kjo është arsyeja Josep Guardiola është shumë pranë shkëputjes së marrëdhënieve me Manchester Cityn. E përditshmja britanike "Daily Mirror
Van Dijk para ndeshjes me Man Cityn: Liverpooli nuk e njeh frikën Qendërmbrojtësi Virgil van Dijk ka thënë se as ai e as bashkëlojtarët e tij në Liverpooli nuk ndiejnë frikë pasi që kanë
Goditje e rëndë për Cityn para ndeshjes me Liverpoolin Manchester City ka mësuar një lajm aspak të mirë, më pak se një javë para ndeshjes kundër Liverpool.Ndeshja ndërmjet ‘Ci
Guardiola ngre alarm për Cityn: Po vazhduam kështu, do të biem nga liga Pep Guardiola ka thënë se lufta për mbijetesë, jo gara për titullin e kampionatin,e pret Manchester Cityn nëse skuadra e
Një gol i "çmendur" nga Company dërgon City-n me një këmbë drejt titullit (VIDEO) Manchester City ka arritur të mposhtë minimalisht Licester Cityn në ndeshjen e para fundit të kampionatit. Citizens n
Liverpool sërish në krye, presioni bie mbi Cityn (VIDEO) Liverpool ka bërë detyrën ndaj Cardiff duke fituar me rezultatin 2-0 në Cardiff City Stadium. Ishte një ndeshje më e v
Lajme të mira për Cityn në prag ndeshjen me Tottenham Sergio Aguero është rikthyer në stërvitjen e Manchester City-t në prag të çerekfinales së Champions League ndaj Tottenha
Zyrtare, portugezi rinovon me Manchester Cityn deri në 2025 Mesfushori portugez Bernardo Silva, i mbërritur te skuadra e Manchester City 18 muaj më parë, ka shtyrë deri në vitin 20
Aguero dyfishon rezultatin për Cityn (VIDEO) Vetëm 3 minuta pasi ekzekutoi saktë penalltinë sulmuesi argjentinas Aguero ka arritur të shënojë golin e dytë personal p