999 rezultate për

cityn

Adebayor sulmon Wengerin: Je i pacipi më i madh Emanuel Adebayor ka folur rreth të kaluarës në skuadrat e Ligës Premier, ku ka sulmuar ashpër trajnerin e Arsenalit, Ars
Roma mposht Cityn dhe bën blerjen e parë Roma ka arritur marrëveshje me Dinamon e Zagrebit që Coric t’i bashkohet Romës për një shumë prej 12 milionë eurove.
Zyrtare: Fernandinho vazhdon kontratën me Manchester Cityn Fernandinho ka nënshkruar kontratë të re me Manchester Cityn, e cila do ta mbajë atë në klub deri në vitin 2020. Bise
Zyrtare: Nicolas Otamendi nënshkruan kontratë të re me Manchester Cityn Nicolas Otamendi ka zgjatur kontratën me klubin anglez,Manchester Cityn deri në vitin 2022. Mbrojtësi argjentinas ësh
Manchester United triumfon ndaj Stoke Cityt, dhe ngushton diferencën me Cityn (VIDEO) Manchester United ka marrë një fitore të pastër sonte ndaj Stoke Cityt me shifrat 3-0, ndeshje kjo e vlefshme për javën
Ka luajtur me Chelsean dhe Cityn, por De Bruyne fëmijë ishte tifoz me rivalin e tyre (VIDEO) Kevin De Bruyne në një intervistë të tijën kur luante në akademinë e Gentit në Belgjikë ka treguar për ëndrrat e tij.
David Silva me komunikatë zyrtare se pse mungoi në ndeshjet e fundit për Manchester Cityn (FOTO LAJM) David Silva ka thënë se shkak i mungesës së tij në disa ndeshjet e fundit të Manchester Cityt është lindja e parakohshme
Liverpool përmbys Leicester Cityn, shkëlqen Salah (VIDEO) Liverpooli ka përmbysur rezultatin ndaj Leicester Cityt falë një performace mbresëlënës të sulmuesit egjiptian Mohamed S
Chelsea shpartallon Stoke Cityn dhe renditet në vendin e dytë (VIDEO) Chelsea ka fituar sot në një ndeshje mjaft të lehtë duke shkatërruar me shifrat 5-0 skuadrën e Stoke Cityt në "Stamford
Manchester City fiton nga pika e penalltive ndaj Leicester (VIDEO) Skuadra e Manchester Cityt ka eliminuar Leicester Cityn nga goditje e penalltive, për të kaluar në gjysmëfinale të "Cara
De Bryne shënon edhe golin e dytë për Cityn ndaj Tottenhamit (VIDEO) Manchester City ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Spursave në "Etihad Stadium" Goli është shënuar nga mesfushori bel
Tottenham prova e radhës për Cityn Premier League shpreson që Tottenhami të shpëtojë sezonin në Angli. Arsyeja është shumë e thjeshtë, londinezët vizitojnë
E TMERRSHME / Shikoni se çfarë dëmtimi ka marrë Marcos Rojo në derbin me Cityn (FOTO LAJM) Marcos Rojo kishte pësuar një lëndim të rëndë në derbi ndaj Manchester Cityt këtë fundjavë Mbrojtësi Argjentinas, Mar
Shakhtari i jep humbjen e parë Cityt, Napoli eleminohet nga Championsi (VIDEO) Manchester City është mposhtur 2-1 ndaj Shakhtar Donetsk, për të përfunduar fazën e grupeve si lider, ndërsa ukrainasit
Shakhtari befason Cityn dhe kalon në avantazh (VIDEO) Shakhtar Donetsk ka kaluar në avantazh kundër Manchester Cityt në "OSC Metalist" Goli ka ardhur nga shtatshkurti Ber
Sterling mban pezull rinovimin me Cityn, pret Realin Mirror raporton se Raheem Sterling është bërë një nga objektivat prioritarë të Real Madridit. Sipas gazetës britanike, l
Inter kalon Cityn dhe Arsenalin në garën për talentin 21-vjeçar Sipas Calciomercato.com, Interi po interesohet për talentin 21-vjeçarin të Boca Junior. Pavon është një lojtar sulmues
Alonso: Përveç klubeve ku kam luajtur, më pëlqen të shoh Cityn, Chelsean dhe Napolin Ish-futbollisti i Real Madridit, Xabi Alonso ka treguar se përveç skuadrave ku ka luajtur, ai ndjek edhe ndeshjet e tre
Zyrtare: David Silva nënshkruan kontratë të re me Cityn David Silva e ka zgjatur kontratën me Manchester Ctiyn të enjten pasdite, ka njoftuar vetë klubi në faqen e tij zyrtare.
Emre Can vendos të largohet nga Liverpool, por jo për tek Juventus Emre Can e ka bërë zgjedhjen për të ardhmen. Mesfushori gjerman nuk do të rinovojë kontratën me Liverpoolin, që skadon n