999 rezultate për

city-t

Ndeshje dramatike, Man City-Tottenham mbyllet në barazim (VIDEO) Kampioni në fuqi i Premierligës, Manchester City, i humbi pikët e para të sezonit të ri, 2019/20, pasi që u ndal me bara
E pabesueshme, ylli i City-t i ka fituar të gjitha ndeshjet e Premier Ligës Man City dhuroi spektakël në ndeshjen e parë të sezonit duke mundur 5:0 West Hamin dhe duke treguar se edhe këtë vit Cit
Newcastle ndryshon pronësi, blihet nga arabët e Manchester City-t (FOTO LAJM) Newcastle si Manchester City. Është kjo "bomba" e javës në Angli, sepse kushëriri i pronarit të Manchester Cityt, Sheiku
Ofertë marramendëse nga Katari, David Silva pranë largimit nga Manchester City-t Aventura e David Silvas te Manchester City-t është drejt fundit. Siç raportojnë mediat angleze, fantazisti spanjoll i ci
Guardiola presion Manchester City-t: Dua 3 lojtarë ose largohem Pep Guardiola është përfolur për një kalim të mundshëm te Juventusi ditët e fundit por ende nuk ka asgjë zyrtare. Por
Guardiola dëshiron De Rossi-n në staf Pep Guardiola po konsideron t’i shtojë Daniele De Rossi-n stafit të tij teknik te Manchester City. Mesfushori 36-vjeç
Bayern nuk heq dorë nga ylli i Manchester City-t Bayern nuk dorëzohet për lojtarin e Manchester City-t Leory Sane teksa interesi sa vjen e shtoohet, shkruan Albeu.com.
Festa e Manchester City-t, Madonna tërbon Guardiolën (VIDEO) Manchester City shkroi historinë në futbollin anglez, pasi bëhet skuadra e parë që fiton të gjitha trofetë kombëtarë; Pr
Presidenti i UEFA-s flet rreth përjashtimit të mundshëm të Manchester City-t nga Champions Për herë të parë ka folur publikisht presidenti i UEFA-së, Aleksander Ceferin në lidhje me përjashtimin e mundshëm të Ma
Lojtarëve të Manchester City-t iu rrëzohet trofeu nga Ballkoni (VIDEO) Manchester City ka mbyllur një sezon perfekt duke fituar 3 tituj në Angli, Premier League, FA Cup dhe Carabao Cup. Nj
Shkëmbim yjesh mes Manchester City-t dhe Atletico Madridit Gabriel Jesus është treguar efikas me Manchester Cityn sa e ka thirrur detyra. Megjithatë 22-vjeçari ka fatkeqësinë të
Kapiteni i Manchester City-t i thotë lamturmirë skuadrës Mbrojtësi i Manchester i Cityt, Vincent Kompany do të largohet nga Manceshter City pas 11 vitesh. Belgu ishte një ndë
Dëmi financiar që i bëhet City-t nëse përjashtohet nga Champions Manchester City mund të përjashtohet nga edicioni i ardhshëm i Ligës së Kampionëve për shkak të mashtrimeve financiare.
Interi arrin akordin me yllin e Manchester City-t Interi ka gjetur marrëveshjen me mbrojtësin e Manchester City, Danilo. Braziliani ka shprehur gatishmërinë për të ulur p
Futbollistën e City-t kalojnë cakun, kore fyese për tragjedinë e Liverpool (VIDEO) Lojtarët e Manchester Cityt kanë bërë një gjest që po quhet skandal i madh në Angli pasi fituan titullin e Premierligës.
Lojtarët e City-t fest të çmendur me këngëtarin Noel Gallagher (VIDEO) Ka nisur festa për Manchester Cityn. Skuadra e Pep Guardiolës triumfoi 4-1 ndaj Brighton në xhiron e fundit për ta fi
Interi kryen goditjen e madhe në merkato, pranë yllit të Manchester City-t Interi po mendoon të përforcohet për sezonin e ardhshëm në mbrojtje. Zikaltrit duket se kanë nisur herët merkaton kë
Erdhi nga Interi më shumë bujë, ylli i Juves drejt Manchester City-t Joao Cancelo erdhi me shumë bujë te Juventusi verën e kaluar teksa u ble nga Valencia për shifrën e 40 milion eurove, s
Inter arrin akordin me mbrojtësin e City-t Inter ka arritur marrëveshjen me Danilo-n. Zikaltrit kanë qenë tepër aktivë në merkato megjithëse sezoni s’ka përfundua
Çmendet Kloop: Po nuk mori pikë ndaj City-t nuk i paguaj qiranë Liverpool ka bërë detyrën dhe ka fundosur me gola (pesë) Huddersfield-in. Megjithatë, mund të mos mjaftojë, sepse fati i