E FUNDIT/ BILD plas "bombën", nxjerr përgjimin ku është përfshihet Rama
999 rezultate për

city-n

UEFA dënoi Manchester City-n, Juventus shpreson për Guardiolën Massimiliano Allegri ende nuk është i sigurt nëse do të vazhdojë të qëndrojë te Juventusi pas pesë vitesh apo do të prov
Sane refuzon rinovimin me Manchester City-n, Bayern nis kontaktet me agjentin e lojtarit Leory Sane objektivi kryesor i Bayern Munich per sezonin e ardhshem. Anësori i Manchester City-t Leory Sane, ka refuz
Një gol i "çmendur" nga Company dërgon City-n me një këmbë drejt titullit (VIDEO) Manchester City ka arritur të mposhtë minimalisht Licester Cityn në ndeshjen e para fundit të kampionatit. Citizens n
Klopp "kërcënon" trajnerin e Burnley-t: Ndal City-n ose harroje qiranë Liverpul bëri detyrën e tij, duke i shënuar pesë gola Hadërsfilldit të vendit të fundit të premten. Por mund të mos mjaf
Kane feston si i çmendur kualifikimin në Champions (VIDEO) Ylli i Tottenhamit Harry Kane e ka festuar nga shtëpia e tij kualifikimin në gjysmëfinale të Champios-it ku skuadra e ti
Tottenham mposht City-n në minutën e 80' (VIDEO) Tottenham ka fituar 1-0 çerekfinalen e parë të Champions League të luajtur në shtëpi kundër Manchester City-t. Kjo ka qe
Rikthehet Champions, Tottenham sfidon Manchester City-n Liga e Kampioneve rikthehet sonte në mbrëmje me supersfidën angleze mes Tottenhamit dhe Manchester City-t e cila strton
Aguero magjik, dyfishon për Manchester City-n me një supergol (VIDEO) Manchester City po fiton 2-0 në fushën e Fulham-it. Pas golit të Bernardo Silva-s në minutën e 5-të, lojtarët e Guar
Zhbllokohet sfida, Mane kalon në avantazh Liverpoolin (VIDEO) Liverpooli e ka nisur mjaft mirë sfidën në transfertë kundër Fulham. Skuadra e Klopp e cila këtë sezon lufton së bas
UEFA trondit Manchester City-n, i bllokon merkaton Të njëjtin fat si Barcelona dhe Chelsea do të ketë edhe Manchester City, është e bindur për këtë gazeta angleze "The Sun
Shorti tregohet bujar me Juventusin dhe Liverpoolin, frikë për Barcelonën dhe Manchester City-n Me fat Liverpooli dhe Juventusi, duele të vështira për Manchester Cityn dhe Barcelonën. Në Nyon të Zvicrës u hodh me
Mancini rikthehet prapa në kohë, tregon kush e refuzoi Manchester City-n Roberto Mancini i cili drejtoi për 4 sezone nga viti 2009 deri në vitin 2013Manchester City-n, ka zbuluar se Daniele De
Pas pak super ndeshja me City-n, si do ta nisë Xherdan Shaqiri Manchester City do të përballet me Liverpoolin për krye-ndeshjen e javës së 20 të Premier Leagues. City do të bëj të
Kompanitë e basteve publikojnë koefiçientët, favorizojnë Manchester City-n për të fituar Championsi-n Menjëherë pas hedhjes së shortit, kompanitë e basteve kanë publikuar që tani kuotat se cila skuadër është favorite për t
Stërling shënon golin e 3 për Manchester City-n (VIDEO) Manchester City ka shënuar sërish gol me antë të sulmuesit anglez Stërling duke dërguar shifrat në 3-1, shkruan Albeu.co
Matiç paralajmëron Manchester City-n me Mourinhon “Unë pres një ndeshje shumë të vështirë. Manchester City ka një skuadër shumë të mirë, luan futboll cilësor e tërheqës,
Guardiola "injoron" Man City-n Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola nuk e konsideron skuadrën e tij si favorite për të fituar trofeun e champions
Wolves ndan pikët me City-n falë një goli me dorë (VIDEO) Ndeshja mes Wolves dhe Manchester City është mbyllur me një rezultat të barabratë, 1-1. Në këtë ndeshje të parët që k
E pabesueshme! Gol nga "Dora e Zotit", Wolves ndëshkon City-n (VIDEO) Ndoshta askush nuk e priste por skuadra e Wolves ka kaluar në avantazh ndaj Manchester City. Goli i avantazhit ka ar
"Mrekulli" nga Silva, shënon golin e 4 për City-n (VIDEO) Manchester City duket se nuk ka të ndalur në ndeshjen kundër Huddersfield. David Silva ka shënuar një gol të mrekull