999 rezultate për

city

Manchester City shënon dy gola të shpejtë përballë Watford (VIDEO) Manchester City ka arritur të shënojë dy gola brenda dy minutave, shkruan Albeu.com I pari u shënua në minutën e 48’
Formacionet zyrtare: Manchester City kërkon fitoren ndaj Watford për të mbajtur kreun Formacionet zyrtare: Manchester City kërkon fitoren ndaj Watford për të mbajtur kreun Manchester City do të presë pas
Tërmet tek Manchester City, rrezikon përjashtimin nga kupat e Europës Manchester City mund të përjashtohet nga kupat e Europës, duke filluar nga sezoni i ardhshëm. Lajmi vjen nga zyrat e
Rrëfehet Buffon: Mund të isha pjesë e Manchester City-t Gianluigi Buffon mund ta ishte një futbollist i Manchester Cityt. Tratativa është zbuluar nga vetë legjenda e portës ita
Buffon: Refuzova Manchester United dhe Manchester Cityn Pasi kaloi jo pak por 17 vite të arta te skuadra e Juventusin portieri Italian tashmë po shijon aktivizimin në Ligue 1 e
Pritet dënim ekstrem nga UEFA për Manchester Cityn City duket se tashmë është futur në një situatë të vështirë jo për shkak të rezultateve që deri më tani janë impresionus
Liverpool ngec në barazim përballë Everton, duke i lënë kreun Cityt (VIDEO) Në 5 javët e fundit Liverpol ka arritur të marë 2 fitore dhe 3 barazime teksa rivali kryesor Manchester City ka marë 5 f
Pas Robben, një tjetër yll i jep lamtumirë Bayern Munich Thiago Alcantara mund të mbyllë aventurën te Bayern Munich, verën e ardhshme. Fantazisti spanjoll pritet të bëjë të n
Mbrojtësi i Manchester City-t rinovon kontratën Eliaquim Mangala ka rinovuar për një tjetër sezon, deri më 30 qershor të vitit 2020, kontratën me Manchester City. Lajm
Mjafton Mahrez, Manchester City merr kreun (VIDEO) Manchester City ka vuajtur jo pak për të dalë me 3 pikë të plota në transfertë ndaj Burnemuoth. Edhe pse kanë domin
Mancini rikthehet prapa në kohë, tregon kush e refuzoi Manchester City-n Roberto Mancini i cili drejtoi për 4 sezone nga viti 2009 deri në vitin 2013Manchester City-n, ka zbuluar se Daniele De
Manchester City fitime të rekord nga marveshja me Puma-n Sheiku Mansur bin Zayd Al Nahyan i cili është pronar i Manchester City-t nuk ngopet me para. Klubi anglez ka zyrtariz
Aguero i jep fitoren Cityt kundër West Ham (VIDEO) Manchester City ka mposhtur me rezultatin minimal 1-0 skuadrën e West Hamit në "Etihad Stadium". Golin e fitores për
Manchester City kërkon sulmuesin e talentuar Sulmuesi serb, Luka Jovic është duke shkëlqyer këtë sezon me skuadrën e Eintracht Frankfurt.  Barcelona dhe Chelsea k
Ish-trajneri i Liverpoolit pranë stolit të Leicester City-t Brendan Rodgers ka marrë dritën jeshile nga Celtic për të hyrë në bisedime me Leicester City, me këta të fundit që shkar
Ish-trajneri i Manchester United favorit për stolin e Leicester City-t Leicester City po kalon një formë negative në Premier League teksa në 6 ndeshjet e fundit ka regjistruar 5 humbje dhe nj
Manchester City mposht Chelsean dhe fiton trofeun e parë për këtë sezon (VIDEO) Manchester City ka fituar trofeun e parë për këtë sezon 2018/19 90 minutat përfunduan me rezultatin e barabartë 0-0,
Formacionet zyrtare: Chelsea-Man City, Sarri lë në stol yllin e skuadrës (FOTO LAJM) Chelsea dhe Manchester City do të luajnë në finalen e Carabao Cup në "Wembley" në orën 17:30 dhe Maurizio Sarri e Pep Gu
Mbrojtësi francez rinovon për 6 sezone kontratën me Manchester City Pas 13 muajsh me fanellën e Manchester Cityt, mbrojtësi francez Aymeric Laporte ka bindur të gjithë me performancën e ti
U sulmua nga tifozët gjermanë, tifozi i Manchetser City në gjëndje kritike për jetën Një tifoz i Manchester City është në gjendje kritike për jetën, teksa po mbahet në spital. Ai u sulmua pas ndeshjes së