999 rezultate për

city

Nëse Messi largohet nga Barça, zbulohet mega oferta faranike që vjen Manchester City Thashethemet vazhdojnë për lamtumirën e mundshme të Lionel Messit me Barcelonën brenda vitit. Sipas talkSPORT, në veç
5 klubet ku mund të transferohet Leo Messi Lionel Messi mund të bëjë një largim të befasishëm nga Barcelona verën e ardhshme. Në media spanjolle po flitet se 6
Manchester City tregon respekt, bën korridorin e nderit për Liverpool (VIDEO) Përpara fillimit të takimit, lojtarët e Manchester Cityt janë rreshtuar për t’i bërë korridorin e nderit kampionëve të r
Më pak se dy javë, ja data zyrtare kur CAS do vendosi për Manchester City Gjykata e Arbitrazhit Sportiv (CAS) do të marrë vendimin për apelin e Manchester Cityt, i pezulluar për dy vjet nga kupa
Sot Man.City - Liverpool, "citizens" do të duartrokasin kampionët e rinj Në fundjavë Liverpooli u shpall kampion i Premierligës pasi që Chelsea mundi Manchester Cityn. E pikërisht ndaj Manch
Pritet të kryejë testet mjekësore te Bayerni, Sane nuk do të luaj me Cityn në Champions Futbollisti, Leroy Sane pritet që sot të arrij në qytetin e Munchenit dhe nesër të bëj testet mjekësore. Pasi të përf
Konfirmohet zyrtarisht shkëmbimi mes Man.City-t dhe Juventusit Moreno bashkohet me Manchester Cityn në një marrëveshje katër vjeçare dhe do të arrijë në klubin e Premierligës në filli
Nuk ndalet Interi, tenton shkëmbimin e bujshëm me Man.Cityn Interi do të tentojë transferimin e Sergio Kun Agueros nga Manchester City këtë verë, raportojnë mediat italiane. Cit
Liverpool dhe Man.City në garë për Koulibaly Para merkatos së verës, Koulibaly është një nga mbrojtësit që përmendet më së shumti, me skuadrat e Premierligës që duan
Guardiola e konfirmon: Man.City e ka të vështirë të fokusohet në Premierligë Pas fitores së Manchester City në Kupën FA, trajneri Pep Guardiola ka dhënë disa komente edhe për ecurinë e skuadrës në
Ylli i Milanit do ti kushtojë jo më pak se 50 milion euro Manchester City-t Mesfushori i Milan, Bennacer, është lojtari që ka tërhequr vëmendjen e madhe të Manchester City. Algjeriani ka pasur
Pas Arthur, vizitat mjekësore te Juventusi i kryen edhe futbollisti i City-t Felix Correia do t’i bashkohet Juventusit. Portugezi do të kryejë vizitat mjekësore së bashku me mesfushorin e Barcel
Chelsea triumfon ndaj Manchester City, Liverpool shpallet kampion pas 30 vitesh (VIDEO) Chelsea ka fituar 2-1 supersfidën ndaj Manchester City. Blutë e Londrës e mbyllën pjesën e parë në avantazh falë goli
Chelsea e mbyll në avantazh pjesën e parë ndaj City (VIDEO) Chelsea ka kaluar me avantazhin 1-0 ndaj Man City. Për Blutë e Londrës ka shënuar Pulisic në fund të pjesës së parë.
Formacionet zyrtare, Chelsea-Manchester City Në orën 21:15 do të zhvillohet supersfida e Premier League mes Chelsea dhe Manchester City. Chelsea ka si objektiv zo
Ndodh ajo që i frikësoheshin te City, Aguero do të operohet Manchester City shkatërroi 5-0 Burnley në sfidën e javës së 30-të të Premier League-s, por për Citizens kjo ishte fitore
Reali i kërkon UEFA-s të luajë në fushë neutrale sfidën e kthimit përballë City-t në Champions Real Madridi po kërkon që ndeshja e kthimit të fazës së 1/16-ve të Ligës së Kampioneve me Manchester Cityn të luhet në n
Nuk ka qetësi te Arsenal, lojtari i tyre doli pozitiv me koronavirus para derbit me Man City Topçinjtë’ u kthyen në aksion pas një ndërprerje prej tre muajsh, duke u mundur 3:0 nga Manchester City. Arsenal në ‘
Bayern Munchen me ofertë të re për Sane Christian Falk nga ‘Bild’ pretendon se klubi bavarez ka dërguar një ofertë prej 36 milionë funte te kampionët e Anglisë,
Klopp: Shoh Manchester City-n dhe nuk mund të besoj një gjë Trajneri Jurgen Klopp po shijon faktin që skuadra e tij është afër këtij suksesi me një avantazh të madh në renditjen ta