999 rezultate për

citroen

Citroen prezanton pasardhësin e modelit C3 Picasso Ndërrimin e gjeneratave Citroen e ka shfrytëzuar për të ndryshuar shenjën e modelit të vet MPV, por edhe të formës së ti
Yjet e Arsenalit sfidohen në futboll-bilardo (VIDEO) Yjet e Arsenalit kanë sfiduar njëri-tjetrin në një reklamë. Futbollistët nga Gjermania, Mesut Ozil dhe Per Mertesacker j
Yjet e Arsenal festojnë 60-vjetorin e Citroen DS 5 (FOTO LAJM) Yjet e Arsenal rikthehen pas në kohë, në vitin e largët 1955, për disa fotografi speciale ku dominon ngjyra e kuqe dhe b
Makinat kandidate të vitit (FOTO LAJM) Lista për makinën e vitit përbëhet nga shtatë emra kryesore nga 32 që kanë qenë vitet e tjera. Çmimi për automjetin e vi
Citroen, zbulon modelin DS3 kabrio (FOTO-LAJM) Projektuar për të "rrëmbyer" klientet e Fiat 500 Kabrio, kompmania e Citroen pritet të nxjerrë në treg modelin e ri DS3
Pilotët bënin prova, përfunduan mes shkurreve (VDIEO) Piloti i Citroën Mikko Hirvonen dhe shoqëruesi Jarmo Lehtinen kanë "përfunduar" mes shkurreve pasi janë aksidentuar gjat
Hollande zgjedh makinën superekonomike Citroën DS5 (FOTO LAJM) Presidenti i sapozgjedhut i Francës, Francois Holland, ka vendosur që gjatë periudhës 5 vjeçare si president i këtij sht
Citroen DS5 debuton këtë vit Retro vija e Citroen-it DS, është një sukses i plotë. Modeli DS3 po shitet shkëlqyeshëm, ndërsa e njpjta pritet edhe për
Citroën C4 me pamje dinamike Gjenerata e re e modelit Citroën C4, seriozisht futet në konkurrencë në klasën e mesme të veturave. Modeli i ri është më
Grupi Peugeot-Citroen terheq 97 mije makina Pothuajse 100 mijë pronarë të Peugeot 107S dhe Citroen C1S do të thirren për kontrolle si nj&eu