999 rezultate për

ciro

E ardhmja në dyshim? Immobile: Kam ndërmend të lidhem përgjithmonë me Lazion Sezoni që sapo mbaroi ishte ai i shenjtërimit të vërtetë për Ciro Immobilen, i cili festoi një arritje historike të dyfi
Juventus – Lazio, shikoni çfarë bëri pas ndeshjes Ronaldo (VIDEO) Cristiano Ronaldo dhe Ciro Immobile, të dy me nga 30 gola gjatë këtij sezoni në Serie A. Cristiano Ronaldo shënoi dy
Edhe Ciro Immobile bie në "radarët" e sheikëve të Newcastle Arabët e Newcastle United shënjestrojnë Ciro Immobilen si goditjen e madhe për sulmin. Kryegolashënuesi i Serie A pëlqeh
Lewandowski parakalon Immobilen në garën për "Këpucën e Artë" Me rifillimin e kampionateve kthehet e ethshme edhe gara për fitimin e "Këpucës së Artë" për sezonin 2019-2020. Nëse par
Fanella 33-vjeçare e legjendes së Napolit shitet për ti ardhur në ndihmë qytetit Një fanellë 33-vjeçare e legjendës së gjallë argjentinase, Diego Armando Maradona, u shit në një ankand bamirësie për 55
I ngacmoi gruan, trajneri e grushton keq (VIDEO) Në Superligën e basketbollit në Kinë ka ndodhur një ngjarje e rrallë. Trajneri Memi Becirovic ka qenë protagonist i n
PD: Prokuroria arrestoi cironkat, Dako i vetmi përgjegjës për masakrën në Durrës PD ka reaguar pas arrestimeve lidhur me tërmetin e 26 nëntorit. Kryetari Ferdinant Xhaferaj bën fajtor për masakrën u
Ciro Immobile e "djeg" me të dashurën në pishinë (FOTO LAJM) Ciro Immobile po shijon në maksimum ditët e fundit të pushimeve bashkë me bashkëshorten e tij. Jessica Malena, para s
Immobile përfshihet në skandalin e trukimeve në Spanjë “Duke iu referuar lajmeve që kanë dalë në disa media, sipas së cilave emri i klientit tim është përmendur gjatë përgjimi
Ciro Immobile do të bëhet baba sërish, “goli” i tretë është djalë Ciro Immobile do të bëhet baba për herë të tretë, shkruna Albeu.com Sulmuesi i Lazios, pas fitores 3-0 me Romën ia d
Zhbllokohet ndeshja, Lazio kalon në avantazh ndaj Interit (VIDEO) Lazio ka kaluar në avantazh ndaj Interit në "Giuseppe Meazza". Ai që ka shënuar është sulmuesi italian, Ciro Immobil
E dashura e Imobiles një bombë e vërtetë (FOTO LAJM) Ciro Immobile vijon të ruajë rendimentin e golave edhe këtë sezon me Lazion. Pasi vjet u shpall golashënuesi më i mirë
"Peshkaqeni" çau rrjetën, kjo është "cironka" që u kap duke kërkuar Balilin në Sarandë FNSH dhe RENEA organizuan një operacion të gjerë në disa rrethe të vendit, përfshi ehde Sarandën duke kërkuar Klement Ba
Lazio barazon rezultatin ndaj Romës Lazio ka barazuar rezultatin ndaj Romës në "Stadio Olimpico". Ai që ka shënuar është sulmuesi Ciro Immobile në minut
Beçiroviç: Rama Vuciç, bënë politizimin e krimit dhe kriminalizimin politikes Studiuesi Zejid Beçiroviç, ka hequr shumë paralelizma dhe ngjashmi mes kryeministrit të Shqipërisë Edi Rama dhe presiden
Messi bëhet sërish baba, publikon foton e parë bashkë me emrin e fëmijës (FOTO LAJM) Lionel Messi tashmë është baba për herë të tretë. Emri i tij është Ciro. Ai ka ardhur në jetë të premten pas mesnate
Antonella afër lindjes së tretë, Messi i vendos emrin djalit Pas Thiagos dhe Mateos, së shpejti do të vijë në jetë edhe Ciro Messi! Ylli i Barcelonës dhe Argjentinës ka vendosur
Messi nuk ka durim, tregon emrin e djalit që do të lindë Pas disa muajsh do të vijë në jetë Ciro Messi. Pas Thiagos dhe Mateos, ylli argjentinas i Barcelonës Lionel Messi ka bër
Vettingu kap peshkun e parë, është "cironkë" Vettingu po hedh hapat e para, ndërsa ka filluar në heshtje edhe verifikimi i gjykatësve dhe prokurorëve, proces nga i c
Kush është Ciro, italiani i shumëkërkuar që i shiste armë djalit të bosit "Sandokan" Ciro Dentice nga Italia dhe Lefter Lamaj nga Vlora u vunë në pranga nga policia pak ditë më parë. Policia bëri me di