999 rezultate për

cime

Pas kërcimeve erotike dhe "rikthimit" në Përputhen, Anës i ndodh e papritura (FOTO&VIDEO) Pas infektimit të Bora Zemanit me Covid-19, konkurrentet kanë marrë një tjetër "detyrë" duke u kthyer herë njëra e herë
Mourinho kërkon përforcime në mbrojtje, "peshkon" te Reali Menaxheri i Tottenham Hotspur, Jose Mourinho, po kërkon transferimin e mbrojtësit të Real Madrid, Eder Militao. Portu
Arteta: Do të largohen disa lojtarë, por do të shikojmë për përforcime Trajneri i Arsenal, Mikel Arteta, është rikthyer të flasë për klubin dhe rezultatet. Në fakt lojtarë si Shkodran Must
"Ndeshje e vështirë me Korabin, por nuk frikësohemi", Kamarata: Dinamo s'ka nevojë për përforcime Dinamo kërkon shkëputjen. Blutë nuk kanë në plan që ta lëshojnë kreun dhe që kjo të ndodh, fillimisht duhet të mundin Ko
Pirlo i shqetësuar nga humbja, kërkon përforcime që në janar Juventusi e ka mbyllur vitin 2020 në mënyrën më të keqe të mundshme, duke u mposhtur në fushë e vetë nga Fiorentina 0-3.
Nga taksitë e deri te shishet e verës, ndriçimet në Manhattan duken të mahnitshme (VIDEO) Në Nju Jork festat janë afruar, e bashkë me to edhe ndriçimet dhe zbukurimet e vendeve. Këtë vit, Manhattani u zbukur
Puthje në buzë dhe kërcime joshëse, momentet pikante të "Përputhen" te Luana (FOTO LAJM) Të ftuar mbrëmjen e djeshme në "Shiko Kush Luan" ishin pikëriht konkurrentët e "Përputhen". Siç kanë bërë zhurmë dhe
Garcia dhe Depay, dy përforcimet që Koeman i do me patjetër te Barca Nuk është një fillim i lehtë për Ronald Koemanin te Barcelona. Situatës tashmë së vështirë të klubit pas ngjarjeve të ve
FMN:Nevojat vjetore për financime të Shqipërisë kërkojnë një buxhet tjetër Rishikimi i fundit i kushteve ekonomike të vendit tonë nga Fondi Monetar Ndërkombëtar tregon, se Shqipëria grumbullon pa
Pirlo kërkon përforcime në mesfushë, Juventusi synon Pogba Juventusi ende s’ka hequr dorë nga mesfushori i Manchester Unitedit, Paul Pogba. Francezit i skadon kontrata në vitin
Ka nevojë për përforcime në mbrojtje dhe sulm, Tottenham "peshkon" te Juve dhe Inter Tottenham Hotspur kërkon të përforcojë mesfushën dhe repartin e mbrojtjes. Objektivat kryesor të ekipit nga Londra, t
Tottenham kërkon përforcime në mbrojtje, tenton yllin e Serie A Tottenhami është duke provuar transferimin e mbrojtësit të Sassuolos, Gian Marco Ferrari. 28-vjeçari është në formë t
Ancelotti kërkon përforcime në mbrojtje, "piketon" yllin e Barcelonës Trajneri i Evertonit, Carlo Ancelotti si duket nuk e ka plan të ndalet me transferime. Sipas Diario Sport, tani në ‘r
Kërcimi i Ramës që i ka mbetur fiksim Enkel Demit: Llosh më të madh nuk kam parë ndonjëherë! (VIDEO) Gazetari dhe moderatori Enkel Demi, së fundmi në studion e abc e mëngjesit ka komentuar një nga kërcimet e kryeministrit
Me Conten të pavendesur, drejtuesit e Interit kanë pikasur 3 përforcimet për sezonin e ri Inter planifikon përforcimet për sezonin e ri. Inter ka filluar t’i planifikojë përforcimet e afatit kalimtar të verë
Barcelona e re, këto janë përforcimet e Koeman Barcelona po lë pas një nga sezonet më të dobëta viteve të fundit. Katalanët kanë mbyllur sezonin pa asnjë trofe të f
Koeman direkt në sulm, ky është përforcimi i parë Ronald Koeman ka filluar të mendojë për përforcimet e reja te skuadra e Barcelonës. Ronald Koeman është zyrtarizuar s
Gazetarja raportonte live, vogëlushi i vjedh të gjithë vëmendjen me kërcimet komike (VIDEO) Një djalë i vogël ka marrë të gjithë vëmendjen gjatë një kronike për parashikimin e motit live në televizionin prestigjo
Loja e rrezikshme nis të luhet në Shqipëri, brenda 1 jave 5 denoncime nga prindërit Përdorues anonim në internet që fshihen pas personazhit “Jonathan Galindo”, dhe i nxisin fëmijët drejt një loje që mund
Perez i jep më shumë fuqi Zidane, francezi do 3 përforcime për sezonin e ri Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez i ka dhuruar trajnerit Zinedine Zidane më shumë kontroll për sezonin e ardh