999 rezultate për

cillessen

ZYRTARE: Portieri i Barcelonës nënshkruan me Valencian Portieri i Barcelonës, Jasper Cillessen edhe zyrtarisht është pjesë e skuadrës së Valencias. ‘Nëndetësja e verdhë’ do
"Në verë do të largohem nga Barcelona" Cillessen ka konfirmuar se gjatë verës do të largohet nga Barcelona, pas tri viteve në Camp Nou, ku fitoi shumë trofe.
Cillessen: Nuk do largohem nga Barcelona Jasper Cillessen nuk do të largohet nga Barcelona. Holandezi i cili luan shumë pak tek katalanasit u aluduar sikur ai d
Hollandë – Gjermani, fromacionet zyrtare të super sfidës Kombëtarja e Holandës dhe ajo e Gjermanisë kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen eliminatore për Euro 2
Lajme te këqija për Barcelonën, ky futbollist do të mungojë 6 javë Cillessen do të mungojë të paktën gjashtë javë, pas problemeve me pulpën e këmbës. Përmes një njoftimi në sajtin zyrt
Simulimi epik i dyshes Busquets-Cillessen, po bën namin në rrjetet sociale (VIDEO) Barcelona humbi në transfertë 2-1 ndaj Levantes në ndeshjen e parë të Kupës së Mbretit. Por për të rikthyer humorin tifo
Valverde: Ky portier do largohet nga Barcelona Ernesto Valverde pranoi se portieri Jasper Cillessen mund të largohet nga Barcelona këtë verë, por ai dëshiron që ai të
Liverpool synon edhe portierin e Barcelonës Sipas njoftimeve në shtypin spanjoll, Liverpool do të përpiqet të nënshkruajë me portierin e Barcelonës Jasper Cillessen
“Kërcënon” ylli i Barçës: Do të largohem nëse nuk luaj më shumë Portieri i Barcelonës, Jasper Cillessen, do t’i konsiderojë ofertat gjatë afatit kalimtar të janarit në vitin 2018, nëse
Barcelona-Alves, formacionet zyrtare Vetëm pak minuta na ndaj nga takimi mes Barcelonës dhe Deportivo Alaves. Këtë takim katalunasit e fillojnë pa Lionel