E FUNDIT/ Mbyllen pjesët e para, kryesojnë Laçi dhe Teuta (VIDEO)
999 rezultate për

cilit

Rekord i zi në SHBA, rreth 3 mijë viktima nga koronavirusi në vetëm 24 orë Në 24 orët e fundit në SHBA u shënuan mbi 210 mijë raste të reja me koronavirus dhe 2900 të vdekur sipas të dhënave të U
3 shenjat që tregojnë a jeni të lumtur A je i/e lumtur? Ka 3 shenja që jua zbulojnë këtë gjë! Ke diçka për t’i treguar vetes Disa persona dështojnë dhe v
Kanye West merr 60 mijë vota: Votoj për dikë të cilit i besoj vërtet, vetes time Kanye West ka thënë se nuk ka votuar më parë në zgjedhjet e SHBA, por kësaj here që ishte kandidat, ka votuar për veten
Babai i vdiq nga COVID-19: 16 vjeçari, jeta e të cilit varet nga një aparaturë (VIDEO) Jeta e Ramiz Çupit, vetëm 16 vjeç, në Bulqizë varet nga një aparaturë të cilën familja e tij as nuk mundet t'a blejë.
E majtë apo e djathtë? Rudina Hajdari tregon cilit krah politik i përket E ftuar në studion e emisionit “Top Talk”, drejtuar nga gazetari Denis Dyrnjaja ishte deputetja Rudina Hajdari. E pye
Me spital brenda, ky është super jahti më i shtrenjtë në botë (FOTO LAJM) Miliarderët po kërkojnë një mundësi të reja për të kaluar karantinën nëse bota i rikthehet sërish izolimit për shkak të
Rivaliteti për një vajzë, shqiptari plagos me thikë grekun Një shqiptar dhe një grek janë konflikuar në Greqi për shkak të rivaliteti për një vajzë. Sipas mediave greke, ngjarj
5 efektet surprizuese të pjeprit për të cilat nuk keni dëgjuar më parë I pasur me ujë fosfor, kalcium, kalium, vitamina dhe fibra pjepri, fruti më i dashur i verës është një alernativë e shkë
Mbytet pushuesi 34 vjeçar në bregdetin e Shëngjinit Një 34 vjeçar është mbytur në bregdetin e Shëngjinit. Trupi i 34 vjeçarit është pikasur nga pushuesit në plazh. N
Nipi i deputetit, kush është i riu ndaj të cilit u qëllua me armë zjarri në Shkodër Një shkëmbim me armë zjari ka ndodhur mesditën e somtme në Shkodër, ku rreth orës 12:30 në rrugën e Vukatanës në Shkodër
Flet babai shqiptar, djalin e të cilit e rrahu barbarisht greku: Kemi ngritur padi Një 12- vjeçar shqiptar, është dhunuar në Athinë të Greqisë nga babai i bashkëmoshatarit të tij grek në shkollë, shumë a
Me spital brenda, ky është super jahti më i shtrejntë në botë (FOTO LAJM) Miliarderët po kërkojnë një mundësi të reja për të kaluar karantinën nëse bota i rikthehet sërish izolimit për shkak të
Kush është "i forti" Gëzim Haroku të cilit ju kap arsenal armësh Ditën e sotme policia e Ttiranës ka sekuestruar një arsenal armësh brenda në një banesë në zonën e Yzberishtit. Mëso
Haziri nuk i beson Qeverisë Hoti Nënkryetari i LDK-së, Lutfi Haziri, i ka komentuar sot zhvillimet politike dhe angazhimet e tij në politikën qendrore, d
Jeton në Shqipëri? Kush është Titi i rrezikshëm shqiptar pas të cilit qëndron grupi kriminal Personi që shikoni në foto, sipas mediave greke është drejtuesi i një bande grabitjesh e vendosur në një konvikt të vjet
E RËNDË/ Gjendet i varur 39 vjeçari në Elbasan Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Elbasan, ku një 39-vjeçar i ka dhënë fund jetës në banesën e tij. Ngjarja ndodhi n
Arrestimi i avokatëve të Çilit, reagon Dhoma Kombëtare e Avokatisë: E paligjshme! Operacioni "Mezhgorani", vuri në pranga edhe dy avokatët Ilir Korbi dhe Betim Shkupi. Lidhur me arrestimin e tyre ka rea
Akuza e rëndë: Urdhri për arrestimin e Çilit e ka dhënë Edi Rama Ish-kryeministri Sali Berisha i ftuar në “Euroneës Albania” u shpreh se botuesi Henri Çili sipas tij është arrestuar me
A ishte Dvorani zyrtari i lartë në përgjimet e dosjes së Henri Çilit? Reagon Gjykata e Lartë Gjykata e Lartë ka reaguar për operacionin “Mezhgorani”, ku mes të arrestuarve ishte edhe botuesi Henri Çili. “Duke i
Gjykata e liroi, dosja e Henri Çilit përfundon në SPAK Mbrëmjen e sotme, analisti Henri Cili u la i lirë nga Gjykata e Përmetit e cila i dha detyrim paraqitjeje këtij të fundi