999 rezultate për

cilesine

Telekom Albania rrit cilësinë e shërbimit me anë të brezit 800 Mhz (FOTO&VIDEO) Telekom Albania merr licensën për përdorimin e brezit të frekuencave 800 MHz. Kryetari i Këshillit Drejtues të AKEP, Z.
Një tjetër ish-ushtar i UÇK-së udhëton sot për në Hagë Ish-ushtari i UÇK-së, tani kandidat për deputet nga AAK-ja, Lulzim Kabashi, do të udhëtojë gjatë ditës së sotme për në H
PD akuzon: Erion Veliaj gënjen për cilësinë e ujit të pijshëm në Tiranë Partia Demokratike akuzon kreun e bashkisë së Tiranës Erjon Veliaj se në drejtimin e tij kryeqyteti po vuan jo vetëm mun
Janeva del të martën para Ruskoskës Katica Janeva ditën e martë pritet që të jep dëshminë e saj para prokurores Vilma Ruskovska për lëndën ‘Haraç’, ka bërë
Sipas raportit për cilësinë e plazheve në Evropë, Shipëria renditet ndër të fundit Teksa sezoni turisk po shkon drejt fundit është bërë publik një raport për cilësinë e ujërave ku mund të lahesh, të lla
Nuk mbarojnë lokalet e llotove, procedohet penalisht 43-vjeçari Policia e Tiranës ka proceduar ditën e sotme në gjendje të lirë një shtetas me iniciale F.Z për ushtrim të paligjshëm të
Qortohen sepse u kanë vënë lopëve kapakë në bark (FOTO LAJM) Aktivistët për të drejtat e kafshëve kanë reaguar me zemërim pas një videoje që tregon se si lopët në stallën më të madh
Vjedhje, armë dhe kondrabandë, arrestohen 3 persona në Lezhë (FOTO LAJM) Policia e Lezhës ka venë në pranga 3 persona të cilëve u janë sekuestruar armë zjarri, mall kontrabandë dhe sende të vje
Tirana Smart City - Matësat inteligjentë për cilësinë e ajrit, në aplikacionin "Tirana Ime" Qytetarët e Tiranës do të kenë mundësinë të monitorojnë në kohë reale nga aplikacioni “Tirana ime” edhe cilësinë e ajrit
Indeksi Mercer, Tirana me cilësinë më të keqe të jetesës në Europë Tirana renditet e 175-a nga 231 qytete kryesore në botë, për cilësinë e jetesës në 2019, sipas një indeksi të përvitshëm
Gattuso: Paqueta e meriton që të thirret në kombëtaren e Brazilit Gennaro Gattuso beson se Lucas Pauqeta meriton që të grumbullohet me Brazilin. “Paqueta e meriton grumbullimin me Bra
Industria është ndotësi më i madh në Maqedoninë e Veriut Industria është ndotësi më i madh në Maqedoni në bazë të raportit të përgatitur për pesëmbëdhjetë vende nga pesëmbëdhjet
Procedohen 6 persona për organizim të lojërave të fatit Policia e Tiranës ka njoftuar se ka vënë në pranga 6 persona të cilët ushtronin aktivitetin e kundraligjshëm të lojërave
E pranon ministri: Nuk ka pajisje për të kontrolluar cilësinë e naftës Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala, lidhur me kontrollin e naftës në import ka treguar se është kompetencë
Policia përcjell Remin dhe Lushtakun për në Hagë Zyrtarë të policisë së Kosovës tashmë gjenden në Aeroportin ‘Adem Jashari’, nga i cili pritet që së shpejti të nisen dre
Prishtina vazhdon ta ketë ajrin të ndotur Prishtina edhe më tutje po vazhdon të përballet me ndotje të lartë të ajrit. Edhe mëngjesin e sotëm prishtinasit janë
Valverde zbulon cilësinë më të mirë të Lionel Messit Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, e ka lavdëruar yllin argjentinas të skuadrës së tij, Lionel Messin, duke thënë
Kasapi e pranon: Mishin me kancer ia shesim klientëve Mishngrënësit duhet të rimendojnë ushqimet e dietës së tyre. Një kasap çuditi botën duke pohuar se kur mishi i derrit që
KLSH kallëzon në prokurori 11 zyrtarë në Lezhë Kontrolli i Lartë të Shtetit, në zbatim të programit të tij të auditimit nr. 250/1, datë 05. 03. 2018, ka përfunduar aud
I gjenden 315 bimë hashashi, arrestohet 45 vjeçari në Kurbin Policia ka vënë në pranga një 45 vjeçar nga Kurbini pas një operacioni të koduar "Daul". Aleksander Gurra përfundoi n