999 rezultate për

ciles

Lukaku këshillon Eriksen: Ka shumë cilësi, duhet të mësojë italisht Udhëhoqi Belgjikën e tij drejt "Final Four" të Ligës së Kombeve dhe tani Romelu Lukaku është gati të rikthehet tek Inter
Arrestohet 30 vjeçari pasi dhunonte dhe kërcënonte bashkëshorten, çfarë iu gjet në banesë Policia e Tiranës ka parandaluar një krim në familje duke arrestuar një 30 vjeçar pasi ushtronte dhunë psikologjike ndaj
Përmirëson cilësinë e gjumit dhe nuk ju shëndosh, çfarë duhet të pini në darkë Qumështi është një burim i shkëlqyeshëm vlerash ushqimore, është i shëndetshëm për kockat tuaja dhe ka edhe më shumë për
Të gjitha cilësitë shëndetësore dhe vlerat dietike të kungullit të vjeshtës Ashtu si të gjithë të perimet me ngjyrë të verdhë dhe portokalli, kungulli është i pasur në vitaminë A. Është veçanërish
"Rilindja, organizatë kriminale", Rama i përgjigjet akuzave të forta të Metës Presidenti Meta gjatë ditës së djeshme, e konsideroi Rilindjen organizatë kriminale dhe për këtë deklaratë ka reaguar kr
Cilësohet si "Luis Figo" i ardhshëm, Man.United hap thesin për yllin e Sportingut Manchester United shpenzoi në merkaton e fundit rreth 40 milionë euro për dy talente si uruguaiani Pellistri e Amad Trao
Sa kushton veshja pas të cilës është fiksuar Lori Hoxha (FOTO LAJM) Me sa duket kjo veshje e ka fiksuar keq blogeren e njohur. Lori Hoxha ndryshe nga herët e tjera , ku maksimumi mund të
Eksperti tregon "sekretet": Si të dalloni mjaltin cilësor (VIDEO) Mjalti është një ndër produktet më të kërkuara dhe të çmuara për shqiptarët. Duke qenë se kërkesa në treg është e lartë,
Apple sjell katër modele të ndryshme të iPhone 12, zbuloni çmimin e secilës (VIDEO) Kompania Apple duket se ka gati serinë e re të pajisjeve celulare iPhone. Në eventin e ditës së sotme është prezantu
Aguero: Me Messin jemi çift i vjetër, ai ankohet Lionel Messi dhe Sergio Aguero njihen me njëri-tjetrin që nga mosha 17 vjeçare. Madje, dyshja ndajnë të njëjtën dhom
Basha: Brenda 100 ditëve të para do t’i jepet fund karburanteve pa cilësi Kryetari i opozitës, Lulzim Basha gjatë takimit me fermerët e Lushnjës është zotuar se në 100 ditët e para të qeverisjes
Pesë të arrestuar në Tiranë, çfarë zbuloi policia Blutë e Tiranës kanë arrestuar në flagrancë 5 persona, njëri prej të cilëve ishte shpallur në kërkim. I. D., 26 vjeç
Paradoksi në Shqipëri! Çmimi i ujit rritet vazhdimisht, cilësia e furnizimit mbetet njësoj Enti Rregullator i Ujit, institucioni përgjegjës për mbikëqyrjen e sektorit të ujësjellësve dhe kanalizimeve, i cili për
U cilësua si Pele i ri, çfarë ndodhi me të famshmin Freddy Adu? Freddy Adu llogaritej si shpresa më e madhe në futbollin amerikan. Bota filloi ta njihte si Pelen e ri të futbollit.
Leeds rrit cilësinë, nënshruan me talentin e Bayern Munchen Skuadra e Leeds Unitedit ka arritur marrëveshje për transferimin e talentit të Bayern Munchen, Michael Cuisance. Tabl
Studimet tregojnë cilësitë: Një gotë qumësht në darkë dhe harrojini shqetësimet Qumështi është një burim i shkëlqyeshëm vlerash ushqimore, është i shëndetshëm për kockat tuaja dhe ka edhe më shumë për
"Paketim e transportim", si u kap çifti shqiptar i trafikantëve në Itali Një çift shqiptar është vënë në pranga në ITali pasi akuzohet për shpërndarje të lëndëve narkotike u arrestua nga polici
Elvana Gjata vs Tayna, cilës i shkojnë më shumë bikinit? Elvana dhe Tayna kanë bërë të njëjtën veshje. Këngëtarja e njohur shqiptare, Elvana Gjata, njihet për stilin e veçant
Bogdani flet për cilësitë e Kumbullës: 30 milion nuk janë shumë për të Erjon Bogdani ish-sulmuesi i kombëtares shqiptare i cili pjesën më të madhe të karrierës së tij u aktivizua në Serinë A
Me këto këshilla dalloni mjaltin e vërtetë dhe cilësor Mjalti, ai i miri dhe natyrali është një produkt i kërkuar dhe i çmuar për të gjithë shqiptarët. Ky nektar i ëmbël s