999 rezultate për

cilen

Mos u zgjoni me alarm të telefonit, shkakton negativitet Shumë pak prej nesh mund të kenë një orë të cilën e mbajnë si alarm për t’u zgjuar. Shumica zgjedhin që alarm të mbajnë
Këshillat e psikologut: Mos e përdorni më telefonin tuaj për alarm, dëmet që sjell Shumë pak prej nesh mund të kenë një orë të cilën e mbajnë si alarm për t’u zgjuar. Shumica zgjedhin që alarm të mbaj
Kush është vajza për të cilën plasi në Kavajë, tre fëmijët ishin në banesë Detaje të reja janë zbardhur nga Kavaja në lidhje me ngjarjen e rëndë që tronditi sot në mëngjes qytetin. Nga kjo ngj
Pasi Eduarti bëri dedikimin romantik në mes të premierës, as Arbana nuk ja le mangët (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme, regjisori Eduart Grishaj mbajti premierën e filmit të tij më të ri të titulluar “Gjyshja”. Ai rrë
Zgjedhjet në Kosovë, Basha tregon hapur se ka një kandidat të preferuar Lideri demokrat, Lulzim Basha ka uruar qytetarët e Kosovës për zgjedhjet e nesërme. “Një festë demokracie, ku të zgjedhi
PD: Për cilën bandë punon prokurori Ndoja që keni frikë t'i përmendni dhe emrin Partia Demokratike ka vijuar akuzat në drejtim të kryeministrit Edi Rama dhe qeverisë pas kërcënimeve për prokurorin Arj
Dilema e madhe "Luanën apo Marinën?", cilën zgjedh kushurira e tyre Evi Reçi (FOTO LAJM) Dihet tashmë që këngëtarja dhe moderatorja Evi Reçi është kushërirë me motrat Vjollca, Marinën dhe Luanën. Vajzat shihen
Simptoma e parë e kancerit të gjirit për të cilën nuk keni dëgjuar kurrë Kanceri i gjirit është një nga llojet më të zakonshme të kancerit tek gratë . 1 në 8 gra preket nga kanceri i gjirit dhe
Kancelari austriak: Mbështesim çdo zgjidhje me të cilën pajtohen në dialog Serbia dhe Kosova Kancelari austriak, Sebastian Kurz ka folur për marrëveshjen e mundshme përfundimtare mes Serbisë dhe Kosovës. Austri
Hëngri mollë në orarin zyrtar, këngëtarja shqiptare pushohet nga puna Këngëtarja e njohur shqiptare Malda Susuri ka qenë e ftuar në programin e së premtes në “Ftesë në 5” duke u rikthyer kës
Një vit bashkë: Kjo është vajza për të cilën Roberti e la Norën (FOTO LAJM) Që nga dita që Robert Berisha njoftoi me anë të një postimi në rrjetet sociale se martesa e tij me Nora Istrefin kishte
22 vite më parë filmoi gjendjen e Kosovës, dje kameramani filmoi ndeshjen ndaj Anglisë Kosova luajti mbrëmjen e djeshme një sfidë tepër të rëndësishme ndaj Anglisë në të cilën humbi, por shënoi tre gola.
Njihuni me modelen, të cilën ngjyra e lëkurës e shndërroi në një yll të rrjeteve sociale (FOTO LAJM) Sot, ajo e quan veten “Hyjnia Melanin”, por vite më parë, atëherë kur Khoudia Diop nuk ishte e famshme, 19-vjeçarja përb
Kush është 16 vjeçarja me të cilën Erik Fullani u kap "mat" në Dhërmi? (FOTO LAJM) Prej disa muajsh Erik Fullani dhe vajza e ish-deputetes Majlinda Bregu bëri kanë qenë në qendër të mediave rozë për roma
Kush është 16 vjeçarja me të cilën Erik Fullani u kap duke u puthur në Dhërmi? (FOTO LAJM) Lidhja midis djalit të ish-guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullanit dhe vajzës së ish-deputetes Majlinda Br
E "shiti" Rama, Valdrin Pjetri jep dorëheqjen Valdrin Pjetri ka dhënë dorëheqjen nga detyra e kryebashkiakut të Shkodrës pasi demokratët i publikuan dokumentet përmes
Edi Rama "zhvesh" edhe Lindën, publikon foton me rroba banje në breg të detit (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama vijon që të qëndrojë në Jug të vendit, së bashku me familjen e tij. Gjatë ditës së sotme Rama ka p
Çfarë tregon muaji i lindjes për secilën prej nesh Muaji juaj i lindjes zbulon ide të reja në lidhje me personalitetin tuaj dhe mënyrën tuaj të të qenit grua! Në fakt, çdo
Dalin pamjet: Njeriu i afërt me Prokurorinë Speciale duke marrë para nga biznesmeni Kamçev (VIDEO) Media Italiane, “La Verita” ka publikuar një video nga momenti kur Bojan Jovanovski dhe Zoran Mileski Kiçeec, me një val
Faktet rreth batenijes me të cilën Meghan ka mbështjellë të birin do ju habisin (FOTO LAJM) Siç tashmë është vënë re, çdo dalje publike e Meghan Markle komentohet deri në detaje. Ashtu ka ndodhur edhe me daljen e