999 rezultate për

cilĂve

Dy skuadrat e vetme ndaj tĂ« cilave nuk ka fituar Messi NjĂ« vit mĂ« parĂ« Lionel Messi u bĂ« futbollisti me mĂ« sĂ« shumti fitore nĂ« historinĂ« e BarcelonĂ«s. Pas njĂ« ‘hat-triku’ k
SULMI/ Këto janë raketat e Putinit, të cilave Trump iu trembet më së shumti (VIDEO) "Raportet me Rusinë janë më të këqija se sa ato gjatë Luftës së Ftohtë". Kjo ishte deklarata e fundit publike e Pres
4 zakonet prej të cilave duhet të heqësh dorë para të 40-tave Jeta nis pas të 40-tave! Ata që kanë kapur këtë moshë me siguri që e dinë tashmë kuptimin e kësaj shprehjeje. Por për
Salmonela, trihineloza, leptospiroza: Cilave infeksione vĂ«rtet duhet t’u frikĂ«sohemi Infeksionet virusale dhe bakteriale, nĂ« organizĂ«m mĂ« sĂ« shpeshti i fusim me duar tĂ« ndotura apo me ushqim! Ngritja e
Salmonela, trihineloza, leptospiroza: cilave infeksione vĂ«rtet duhet t’u frikĂ«sohemi Infeksionet virusale dhe bakteriale, nĂ« organizĂ«m mĂ« sĂ« shpeshti i fusim me duar tĂ« ndotura apo me ushqim! Ngritja e
11 zakone prej të cilave duhet të hiqni dorë për të pasur një jetë të suksesshme (FOTO LAJM) Të gjithë kemi zakone të këqija dhe kjo është normale. Por nëse jeta juaj nuk po shkon mirë, disa nga këto zakone mund t
Truke interesante falë të cilave mund të shkrepni foto profesionale (FOTO LAJM) Nëse e keni vënë re, yjet e showbizit gjithmonë dalin perfekt në foto pavarsisht pozicioneve që marrin. Dhe më beson
Truket me anĂ« tĂ« cilave kĂ«pucĂ«t e preferuara nuk do t’jua vrasin mĂ« Sa herĂ« kemi blerĂ« njĂ« palĂ« kĂ«pucĂ« tĂ« reja gjithmonĂ« i kemi veshur me frikĂ« me idenĂ« qĂ« do na vrasin dhe lĂ«ndojnĂ«, dhe p
Ja disa truke me anë të cilave humbja e peshës bëhet më e lehtë Humbja e peshës nuk është aspak një detyrë e vështirë por duhet vetëm të bëni disa ndryshime në stilin e jetës tuaj për
Rama-Leskaj, diskutime për rritjen e bashkëpunimit Kryeprokurorja Ina Rama zhvilloi sot një takim me kreun e Kontrollit të Lartë të Shtetit Bujar Leskaj ku në qendër të di
Ronaldinho te Anzhi? E pa vĂ«rtetĂ« “Nuk e di nga dalin kĂ«to lajme, sipas tĂ« cilave Anzhi Makhachkala Ă«shtĂ« duke biseduar pĂ«r tranferimin e Ronadinhos. NdĂ«r
Korçarët festojnë Sulltan Novruzin Korca e ka festuar sot ditën e Sulltan Novruzit, lindja e Imam Aliut. Në ndryshim nga qytetet e tjera të Shqipërisë qyte
VezĂ« "bio-tech" kundĂ«r alergjive Studiuesit australianĂ« po zhvillojnĂ« njĂ« vezĂ« “bio-tech”, qĂ« nuk shkakton alergji dhe qĂ« mund tĂ« haet apo tĂ« pĂ«rdoret nĂ«
Shpallen zgjedhjet lokale në Serbi Serbia pritet të mbajë zgjedhjet lokale në datë 6 maj të këtij viti. Sipas mediave serbe kjo gjë u njoftua nga President
Falen taksat për disa automjete Rreth 4.6 miliardë lekë detyrime të papaguara nga drejtuesit e mjeteve kanë përfituar nga amnistia fiskale ku pjesa më e
Vlorë, rritet numri i divorceve Numri i divorceve është shtuar gjatë kohëve të fundit në Gjykatën e Vlorës. Sipas të dhënave nga kjo Gjykatë tre mujori
Mes vipave që vishen më keq edhe Bleona Qereti Këngëtarja shqiptare renditet në listën e artisteve të veshura me keq për vitin 2011. Një lajm gati dëshpërues për artis
Milan-Barça: Mediat madrilene sulmojnë arbitrin gjerman Nuk është vetëm Milani dhe tifozët e tij që janë mëtzitur nga arbitrimi i gjermanit Wolgang Stark në ndeshjen e mbrëmshm
Franca dhe Serbia, projekt metroje që lidh dy vendet Një linjë metroje midis Francës dhe Serbisë do të ndërtohet gjatë 5 viteve të ardhshme. Kjo gjë do të realizohet pas një
Parlamenti i Maqedonisë shpërbëhet më 16 prill Pas caktimit të mbajtjes së zgjedhjeve të parakohshme parlamentare në Maqedoni më 5 qershor, sot është marrë vendimi që