999 rezultate për

cikli

Aksidentohet një çiklist italian në Sarandë Një çiklist italian është aksidentuar pasditen e sotme në qytetin e Sarandës. Ai është transportuar me helikopter drejt
Pse vonohet cikli menstrual me 5 ditë? Sa herë keni pasur një cikël menstrual të vonuar? Edhe pse nuk mund të mendohet, vonesa e ciklit është diçka e zakonshme
Aksident në Elbasan, kamionçina përplas keq çiklistin Një aksident ka ndodhur në rrugën “Thoma Kalefi” pranë tregut industrial në Elbasan. Një kamjoçinë ka përplasur rëndë nj
Tragjike! Vret veten kampionja olimpike Sportistja 23-vjeçare Kelly Catlin është gjetur pa shenja jete. 23-vjeçarja ishte çiklistja olimpike e SHBA, ndërsa lajm
Makina përplas rëndë çiklistin në Korçë Një aksident rrugor ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Korçës. Sipas burimeve bëhet e ditur se një person i cil
Benzi i merr jetën motoçiklistit në Fier Një aksident tragjik ka ndodhur para pak minutash në Fier, ku si pasoje e përplasjes nga një automjet ka humbur jetën nj
Motoçiklisti Italian harron Belen Rodriguez, lidhet me modelen Andreea Sasu (FOTO LAJM) Motoçiklisti i njohur Italian Andrea Lannone e ka harruar përfundimisht Belen Rodriguez, shkruan Albeu.com. Sipas rev
Në Tetovë viti nis me një aksident tragjik Një banor i Sedlarcës së Poshtme të Tetovës 51-vjecar ka vdekur pasi që, gjatë ngasjes së biçikletës është goditur nga n
Përplaset për vdekje çiklisti 50 vjeçar në Durrës (VIDEO) Një 50 vjeçar ka humbur jetën në një aksident rrugor që ndodhi pak momente më parë në qytetin e Durrësit. Viktima ud
EMRI/ Ky është çiklisti shkodran që u aksidentua për vdekje Një aksident i rëndë ka ndodhur në hyrje të qytetit të Shkodrës para disa minutash ku një person ka gjetur vdekjen. A
Kamioni përplas çiklisten në Shkodër Një aksident i rëndë ka ndodhur në qytetin e Shkodrës ku një kamionçinë ka përplasur rëndë një qytetare. Ngjarja ka
Pse vonohet cikli menstrual me 5 ditë? Sa herë keni pasur një cikël menstrual të vonuar? Edhe pse nuk mund të mendohet, vonesa e ciklit është diçka e zakonshme
Aksident fatal në Lezhë, përplaset për vdekje çiklisti Një aksident me pasojë vdekjen e një 50-vjeçari është regjistruar mëngjesin e ditës së sotme në Lezhë. Viktima që u p
Aksident i rëndë në Korçë, çiklisti në luftë me vdekjen Një aksident ka ndodhur në fshatin Turan të Korçës ku mësohet se një automjet ka përplasur rëndë një person që po udhëto
Donte t'ia kalonte Lambos, motorçiklisti kthehet nga vdekja (VIDEO) Gara mes një motoçiklete sportive dhe Lamborghini për pak sa nuk përfundoi me viktima, kur shoferi i motoçikletës për nj
Tragjedi në çiklizëm, humb jetën 23 veçari Bota e çiklizmit në zi. Ka humbur jetën në moshën 23 vjeçare sportisti belg Jimmy Duquennoy. Arsyet e largimit nga jeta
Aksident i rëndë në Itali, një çiklist shqiptar humb jetën Një ngjarje e rëndë është raportuar nga mediat italiane, ku një 24-vjeçar italian ka përplasur 3 shqiptarë që po udhëton
Përplas motorçiklistin dhe ikën, shoferi i pirë e pëson keq (VIDEO) Policia ka ndaluar një shofer të dehur në Tiranë, i cili përplasi dhe la në vend një motorçiklist pasi hyri me të kuqe.
I preku frenat kundërshtarit, Fenati tërhiqet nga motoçiklizmi (VIDEO) Romano Fenati, motoçiklisti i cili ia preku frenat kolegut Stefano Manzi derisa po lëviznin me shpejtësi të madhe gjatë
Vdes motoçiklisti i aksidentuar një javë më parë Ka vdekur një 62 vjeçar nga Prizreni i cili kishte pësuar aksident me motoçikletë një javë më parë. Ai kishte marrë plag