999 rezultate për

cigare

Shampanjë, cigare dhe shkumë rroje, shikoni si e feston Sarri titullin kampion (VIDEO) Maurizio Sarri ka fituar për herë të parë në karrierë Scudetton. Pas fitores ndaj Sampdorias (2-0), Zonja e Vjetër e
Sneijder: Mourinho na lejonte cigare dhe verë Jose Mourinho një trajner diktator? Jo sipas Wesley Sneijder. Ish-ylli holandez tregon detaje se si e menaxhonte grup
Harroi cigaren ndezur dhe shtëpia i mori flakë, humb jetën e moshuara Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në lagjen nr. 9 në Durrës. Një e moshuar ka mbetur e asfiksuar si pasojë
Grabitet në mesnatë marketi në Librazhd, vidhen para dhe steka me cigare Policia njofton se nga marketi në pronësi të shtetasve A.K., dhe B.Q., janë vjedhur 55 000 lekë dhe disa steka me cigar
Telekomanda e cigaret bëhen ''mollë sherri'', çfarë ndodhi në Tiranë në këto ditë karantine Një pult televizori është bërë mollë sherri në këto ditë kanrantine për një familje në Tiranë, aq sa kërkohet ndihma e p
E ndizni cigaren menjëherë pas ushqimit? Atëherë me siguri nuk e keni ditur këtë! Shumica e duhanxhinjve pikërisht më me dëshirë ndezin cigaren menjëherë pas ushqimit. Shumica e duhanpirësve dëshiron
''Çfarë legjende'', Rita Ora krenohet: Kush është gjyshi i saj që mbante gjithmonë cigare në dorë (FOTO LAJM) “Ky është gjyshi im. Një drejtor i mrekullueshëm filmi që mbante gjithmonë një cigare në dorë. Çfarë legjende.” – kështu
Si nuk e keni parë asnjëherë, Xhensila Myrtezaj pozon provokuese në tymin e cigares (FOTO LAJM) Njerëzit prej kohësh kanë krijuar varësi nga rrjetet sociale, por këto ditë të vështira në karantinë po gjenden pranë ne
Jo vetëm Haradinaj, edhe deputeti i VV pi duhan brenda Kuvendit Gjatë fjalimit të deputetit të AAK-së Bekë Berisha, mbrapa tij është parë duke pirë cigare kolegu i tij, Daut Haradinaj.
"Nga shitës cigaresh te United për 5 vite" historia e rrallë e mbrojtësit të djajve Pa fund janë historitë e njerëzve që futbollin e kanë parë si rrugën e shpëtimit të tyre nga varfëria. E tillë është
Sekuestrohen 892 mijë paketa kontrabandë me vlerë 140 milionë lekë Strukturat e Administratës Doganore kanë sekuestruar një sasi prej 892 mijë paketa cigare në Pikën e kalimit Kufitar të
11 imazhet e rënda që do vendosen në paketat e cigareve në Shqipëri (FOTO LAJM) Një vendim i ri është marrë së fundmi përsa i përket paketimit të cigareve. Paketat do të përmbajnë imazhe të rënda dhe
U ekzekutuan teksa tymosnin cigare, shoqërohen në polici 12 persona Dorian Shkoza dhe Anxhelo Avdia janë viktimat e atentatit mafioz të ndodhur ditën e djeshme në Durrës. Të rinjtë u që
Frymëzohuni nga Lady Gaga, nga 40 cigare në ditë e la duhanin brenda një sekonde (FOTO LAJM) Lady Gaga ka publikuar një këngë të re dhe ka hequr dorë nga një ves i vjetër. Gjatë një interviste për Neë Music Dai
Po kalonin kontrabandë cigare, kapen dhe sekuestrohen 80 mijë paketa Një sasi e madhe paketash cigaresh janë sekuestruar në Pikën e Kalimit Kufitar të Hanit të Hotit. Burimet zyrtare bëj
Drodhi cigaren me bar në mes të skenës, pse nuk e ftuan Mileyn në Grammy (VIDEO) Këngëtarja e njohur, Miley Cyrus ka munguar prej disa vitesh në ceremoninë e përvitshme të "Grammy’s Aëard". Në gjithë h
SKANDAL/ Lojtarët e Kosovës kapen me cigare para nisjes për në Gjeorgji (FOTO LAJM) Kombëtarja e Kosovës në futsall është nisur sot për Gjeorgji ku do të marri pjesë në raundin e parë kualifikues për kamp
Nxënësit e gjimnazeve: Cigare, hashash dhe kokainë brenda në shkollë "Në zonën afër shkollave shitet edhe lëndë narkotike, madje edhe brenda shkollave". Ka qenë ky denoncimi i një nxënës
Ja çka saktësisht konsumoni kur pini cigare Të gjithë e dimë se pirja e duhanit dëmton shëndetin. Sipas Qendrave të Kontrollit dhe Parandalimit të Sëmundjeve, 484 m
Metodat efektive që ju ndihmojnë të hiqni dorë përfundimisht nga duhani Për shumicën e duhanpirësve dëshira për të tymosur një cigare mund të jetë shumë e fuqishme. Por duhet ta keni parasysh