999 rezultate për

cifti

Melissa Satta harron historitë e zjarrta të shtratit, ndahet nga Kevin Prince Boateng “Bënim seks 10 herë në ditë! Ishte si një tornada”, deklaronte, Melisa Sata në një prononcim të dhënë disa kohë më parë,
Marina dhe Getoari më në fund nisin udhëtimet, ku u drejtuan këtë herë Geti dhe Marina janë një nga çiftet e shoëbizit që udhëtojnë më së shumti, por këtë vit ata u detyruan t'i frenonin udhë
Me heroinë në makinë, kontrolli i policisë fundos çiftin shqiptar në Itali Policia italiane ka vwnw nw pranga njw 43 vjeçar dhe një 38 vjeçare shqiptare janë arrestuar në Itali, pasi në makinën e
Brokoli në vend të luleve, çifti bën setin fotografik të dasmës në supermarket (FOTO LAJM) Një dhëndër dhe nusja e tij kanë preferuar që setin fotografik të dasmës ta bëjnë në një supermarket, madje edhe nusja n
Më në fund bën paqe me çiftin zvicerian, por sa i kushtoi Loredanës (FOTO LAJM) Pak javë më parë, Loredana njoftoi se kishte bërë paqe me çiftin zvicerian, që e akuzuan një vit më parë për mashtrim. R
Qytetarit i bie kuleta në Prishtinë, çifti ia vjedh dhe ikën (VIDEO) Një qytetarit në Prishtinë i është vjedhur kuleta nga një djalë dhe një vajzë vetëm dy sekonda pasi i kishte rënë nga xh
Të rinjtë njihen në ekran, shpërthejnë akuzat për "çiftin": Po shtiren (FOTO LAJM) Tea dhe Andi, ishin në takimin e dytë radhazi në “PërPuthen”. Ashtu sikurse në takimin e parë, edhe ky takim i dytë m
Abuzon me të miturën në dijeni të gruas, çifti shqiptar përfundon në burg Një ngjarje e rëndë rapotohet se ka ndodhur në Drenas të Kosovës. Një vajzë e mitur është abuzuar seksualisht nga një
E preferuara e shqiptarëve, "Gylseren" anulon dasmën e shumëpritur (FOTO LAJM) Aktorja turke e njohur për publikun shqiptar me rolin e “Gylserenit” në serialin “Fate të kryqëzuara”, Nurgul Yesilcay p
Kur çudirat nuk kanë fund, çifti harxhon sipas qejfit e ikën me vrap nga lokali Kamerat e sigurisë në një lokal të Britanisë kanë fiksuar një moment sa komik aq edhe banal. Një çift, pasi kishte ko
Loredana dhe Mozzik janë bashkë? Çifti filmohen duke bërë shopping (VIDEO) Së fundmi një video po qarkullon në rrjetet sociale ku shihet Loredana dhe Mozzik të cilët janë duke bërë ‘shopping’ bas
Fejesa e bujshme, çifti i njohur i jep fund vetëm pas 2 muajsh (FOTO LAJM) Vetëm dy muaj ka zgjatur fejesa e çiftit të njohur, Demi Lovato e Max Ehrich. TMZ-ja ka konfirmuar se këngëtarja dhe akt
"Paketim e transportim", si u kap çifti shqiptar i trafikantëve në Itali Një çift shqiptar është vënë në pranga në ITali pasi akuzohet për shpërndarje të lëndëve narkotike u arrestua nga polici
Skandali me çiftin zvicerian, Loredana surprizon me foton me Petrën (FOTO LAJM) Pas një largimi disa javor nga llogaria e saj në rrjetet sociale, Loredana ka zgjedhur të kthehet duke shkaktuar jo pak
Aksidenti ndan çiftin shkodran: Humb jetën gruaja, plagoset bashkëshorti Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Shkodër, ku ka mbetur e vdekur një grua dhe i plagosur bashkëshorti i s
Si në filma: Çifti shqiptar që u njohën në fëmijëri, gjejnë njëri-tjetrin pas 13 vitesh Marigonë Berisha, ishte vetëm 5 vjeçare kur njohu bashkëshortin e saj. Ajo jetonte në Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Hidhet shorti, këto janë të gjitha skuadrat që do të përballen në "Play off" (FOTO LAJM) Është hedhur ditën e sotme në Nion të Zvicrës shorti për fazën “play off” të Europa Ligës, ku skuadrat kanë mësuar kundë
"Jahti i Jay-Z dhe Beyonce", Ermali pushon në të njëjtin vend me çiftin e famshëm? (FOTO LAJM) Pasi pushoi në bregdetin shqiptar, Ermali ka zgjedhur një tjetër destinacion. Kësaj radhe ai ndodhet pushime në Bodrum t
Po kalonin muajin e mjaltit, çifti i showbizit turk merr lajmin e hidhur (FOTO LAJM) Javën e kaluar aktorja Gizem Guven dhe futbollisti Caner Turp u kurorëzuan në martesë. Çifti menjëherë u nisën në muajin
Ç'po ndodh me çiftin, "Bihter" dhe bashkëshorti fotografohen në spital (FOTO LAJM) Aktorja turke Beren Saat dhe bashkëshorti i saj, Kenan Dogulu janë fotografuar së fundmi duke dalë nga spitali. Menjë