999 rezultate për

cift

Ina dhe Geri, çifti i parë i “Për’puthen” i japin fund lidhjes! (FOTO LAJM) “Për’puthen” është kthyer në një fenomen këtë sezon, por gjithsesi edhe në sezonin e parë kur ishte pjesë e “E diell”, s
HOROSKOPI/ Marrëdhënia me partnerin do jete e mrekullueshme sot, shenja me fat Dashi Do jete një dite shume e thjeshte kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Çdo gjë do ju ece me se miri dhe
Dasma kthehet në vatër infeksioni: Infektohen gjysma e të ftuarëve dhe çifti (VIDEO) 32 persona u infektuan në një dasëm në Ohajo, përfshirë edhe çiftin, Anthony dhe Mikayla Bishop dhe tre gjyshërit e tyre
U ftuan si çift në emision? Kiara reagon për herë të parë për lidhjen me Zerkën (FOTO LAJM) Prej dy ditësh Kiara Tito po përflitet për një romancë të mundshme me Young Zerkën. Shkaku? Gjithçka nisi nga foto
Gruaja krijon lidhje dashurie me 54-vjeçarin, merr kredi 5 milion lekë e zhduket Një grua e divorcuar që krijoi një lidhje dashurie me një 54-vjeçar, pretendon se u mashtrua prej tij përderisa ai i kër
"Ishe kan ku*vë": Gruaja e divorcuar lidhet me 54 vjeçarin, por ai e fundos keq Një grua e divorcuar që krijoi një lidhje dashurie me një 54-vjeçar, pretendon se u mashtrua prej tij përderisa ai i kër
"Para apo pas martesës?", Çifti i njohur flet pa dorashka për jetën intime (FOTO LAJM) Të shtunën e kaluar, Mihrije Braha dhe Naim Abazi, ishin të ftuar në emsionin e dashur për publikun “Shiko Kush Luan”. A
Rastet e pazakonta, çiftet VIP që kanë mposhtur paragjykimet (FOTO LAJM) Askush nuk ka dashur t’i shohë këta VIP-a bashkë, por në fakt ata tregojnë gjithmonë se janë të lumtur. Dashuria nuk
Emiratet e Bashkuara Arabe lehtësojnë ligjet rreth alkoolit dhe bashkëjetesës së çifteve të pamartuara Emiratet e Bashkuara Arabe njoftuan të shtunën një "rregullim të madh" të ligjeve islamike të vendit, duke lejuar çiftet
Çift si Jonida dhe Romeo, mbështesin publikisht njëri-tjetrin (FOTO LAJM) Me komentet mbështetëse ndaj njëri-tjetrit, Jonida dhe Romeo i kanë dhënë shembullin më të mirë edhe gjithë ndjekësve të
I kërkon publikisht një fëmijë të tretë, partnerja i kthen Lorikut përgjigjen epike (FOTO LAJM) Në janar të këtij viti, ish-Kapiteni i Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana, u bë baba për herë të dytë. Partnerja e tij
Çiftet VIP që janë të martuar, por nuk jetojnë bashkë (FOTO LAJM) Të dashuruar prej muajsh apo vitesh, këta personazhe VIP kanë vendosur të ruajnë pavarësinë duke jetuar më vete. Zbu
3 çiftet e zodiakut që kanë një kimi perfekte me njëri-tjetrin Peshorja dhe Akrepi Peshorja dhe akrepi janë miq dhe partnerë të shkëlqyer sepse të dy në fshehtësi janë shumë intens
Vrau çiftin në Maltë për t'i vjedhur, shqiptari tenton arratinë nga burgu Shqiptari Daniel Muka i cili akuzohet për vrasjen e dyfishtë të Christian Pandolfino dhe Igor Maciejowski është përpjeku
Po prisnin autobuzin, gruaja përplas me makinë çiftin Një aksident i rëndë është regjistruar pak më parë në Ndroq. News 24 raporton se një makinë e cila drejtohej nga një
"Arisi përqafoi të dashurën dhe i zuri poshtë një mur", rrëqethin prindërit e çiftit grek Tërmeti vdekjeprurës që goditi rajonin e Izmirit në Turqi, i cili u ndje dhe shkaktoi dëme edhe në ishullin grek Samos,
Një vit pas ndarjes, ribashkohet çifti i njohur i showbiz-it shqiptar (FOTO LAJM) Pas katër vitesh së bashku, dyshja shumë e njohur e showbiz-it shqiptar, Heidi Lushtaku dhe Robin Krasniqi, i dhanë fund
TRAGJIKE/ Gjendet i vdekur çifti i moshuar shqiptar nën rrënoja në Turqi Rëndohet bilanci për shqiptarët që kanë humbur jetën si pasojë e tërmetit që goditi ditën e djeshme Turqinë. Ambasad
Aksidentoi për vdekje çiftin e sapomartuar, dënohet me burg futbollisti Joao Maleck, sulmuesi që ka qenë pjesë e moshave të Meksikës, është dënuar me 3 vite, 8 muaj e 15 ditë burg. 21-vjeçari,
Bënë bujë me ndarjen, ribashkohen çifti i njohur i showbizit shqiptar (FOTO LAJM) Pasi konfirmuan lidhjen e tyre, Heidi Lushtaku dhe Robin Krasniqi u bënë një prej çifteve më të pëlqyera shqiptare. Por