999 rezultate për

cicinho

Rrëfehet ish-lojtari i Real Madridit: Pija deri sa më binte të fikët Ish-lojtari i Romës Cicinho ka rrëfyer problemet e tij me alkoolin gjatë periudhës kur aktivizohej me fanelën e Real Mad
"Ranieri është trajneri më i keq që më ka drejtuar" Nëse do të lexonit diku "Ranieri është trajneri më i keq" me siguri nuk do ta besonit. Gjtihsesi ish mbrojtësi i Romës,
Cicinho: Do të jemi për Scudetto Si Ranieri, edhe Cicinho është it ë njëjtit mendim dhe nuk bën drama pas humbjes në Palermo. “Unë nuk shoh zhgënjim seps
Cicinho synon te largohet nga Roma Mbrojtësi i majtë i Romës, braziliani Cicinho, ka shprehur dëshirë të largohet nga skuadra