999 rezultate për

christina

12 këngët e viteve ’90 që nuk vdesin kurrë Asgjë nuk mund ta zëvendësojë muzikën e këngëtarëve si Eminem, Daft Punk, Christina Aguilera dhe shumë të tjerë. Sa herë
Ishin gati të bënin historinë por NASA i anullon udhëtimin në hapësirë 2 vajzave NASA ka anuluar fluturimin e parë me femra në hapësirë për shkak të kostumeve. Austronautet Anne McClain dhe Christina K
Christina Aguilera siç nuk e kemi parë ndonjëherë Këngëtarja dhe aktorja e famshme Christina Aguilera gjithmonë na është shfaqur madhështore me look-un dhe grimin e saj t
Divorci më i shtrenjtë në histori, modelja e njohur i bën gjëmën sheikut saudit (FOTO LAJM) Ishte një prej divorceve më të shtrenjta, ajo e një supermodeleje dhe ish bashkëshortit të saj miliarder saudit. Por
Christina Aguilera në festën e Kardashianëve Christina Aguilera u bashkua me Kim Kardashian për një selfie, gjatë festës së Krishtlindjeve të familjes Kardashian, në
Nuk përmbahet Christina Aguilera, ekspozon gjoksin për ditëlindje (FOTO LAJM) Christina Aguilera ka festuar 37 vjetorin e ditëlindjes në një festë të organizuar me miqtë e saj më të afërt. E vesh
Pink dhe Christina Aguilera e kanë lënë pas zënkën e tyre Pink dhe Christina Aguilera e kanë lënë pas zënkën e tyre 16 vjeçare në mënyrën më të mirë të mundshme – duke bashkëpunu
Christina Aguilera tërheq vëmendjen me postimet e fundit (FOTO LAJM) Christina Aguilera kishte fituar famën në saje të zërit të mrekullueshëm, por tani ka mbetur nën hije dhe për të qenë te
Christina Aguilera bëhet nënë për herë të dytë (FOTO LAJM) Mbrëmjen e së shtunës, këngëtarja e njohur Christina Aguilera është bërë nënë për herë të dytë. Ajo ka sjellë në jetë vo
Aguilera së shpejti do pozojë për “Playboy” Aguilera është shprehur e gatshme që të pozojë për “Playboy”. Thuhet se këngëtarja po bëhet gati të heqë të gjitha rroba
Muzikë për vajzën që pritet të vijë në jetë, Aguilera në një studio regjistrimi 33-vjeçarja Christina Aguilera, dëshiron që vajza të njohë zërin e mamasë. Këngëtarja e cila ka një fëmijë 6 vjeç të qua
Christina e lumtur, në pritje të lindjes së fëmijës Djali i Christina Aguliera-s duket se e dëshiron motrën apo vëllain që do të lindë së shpejti. 6 vjeçari është parë në r
Aktori 84 vjeçar rigjen dashurinë, hedh poshtë 17 vite martesë Pas ndarjes nga gruaja, aktori 84 vjeçar Clint Eastwood ka gjetur sërish dashurinë. Mësohet se ai është lidhur me Christ
Koha për pushime, Christina Milan poston fotot në Instagram Christina Milan ka ekspozuar format fizike, ndërsa qëndronte pranë njё pishine tё Las Vegas. Fotot që aj
Christina Aguilera shtatzënë, së shpejti lind vajzë (FOTO LAJM) Shtatzënia e saj tashmë është bërë evidente. I referohemi këngëtares Christina Aguilera-s, e cila është parë në rrugët e
23- vjeçarja e dëshpëruar nga mbipesha (FOTO-LAJM) Një 23- vjeçare e cila peshon rreth 304 kilogramë nuk ndihet mirë që burri i saj dhe mamaja detyrohen ti shërbejne për p
Merr fund armiqësia, Aguilera dhe Gaga bashkë në skenë (FOTO LAJM) Prej shumë kohësh ata janë konsideruar si armike të betuara të njëra-tjetrës, ndërkohë që mbrëmjen e djeshme kanë vërtet
ǒndryshim në një vit! Mahnit Christina Aguilera (FOTO LAJM) Christina Aguilera mahnit të gjithë me pamjen e saj në American Music Awards, në Los Angeles. Këngëtarja 32-vjeçare kish
Christina Aguilera në super-formë (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Christina Aguilera është krenare për trupin e saj tanimë që ka humbur disa kilogramë nga pesha e saj
Takat e larta, rrëzohet Christina Aguilera (FOTO LAJM) Këngëtarja, Christina Aguilera duket se nuk ka marrëdhënie të mira me takat e larta. Këtë të enjte ajo desh u përplas pë