999 rezultate për

christie

Është 65 vjeçe, por kjo modele ka trupin e një vajze 20 vjeçare (FOTO LAJM) Christie Brinkley është një modele amerikane, e cila shkëlqen që prej viteve '70. Pavarësisht viteve të shumta që kanë k
Përplasje e dhunshme në fushë, futbollisti pëson fraktura serioze në sy (VIDEO) Duhej të ishte thjeshtë ndeshja e tij e radhës, por për Dominic Ball përballja me Glasgow Celtic mund të kishte rezultat
Christie 62 vjeçarja rrezëllitëse (FOTO LAJM) Padyshim që Christie Brinkley është 62 vjeçarja më e bukur që ekziston. Në një panair për përurimin e librit ku ajo
60 vjeçarja shokon botën, cilësohet si gjyshja më seksi (FOTO LAJM) Aktualisht gjyshja më e bukur dhe më seksi në botë i ka mbushur 60 vjeç dhe ajo nuk ka asgjë për ti pasur zili modelet 2
"Çmendet" për çmimin argjendaria, shitet diamanti blu Ndërsa diamanti i verdhë më i madh i të gjithë kohërave është shitur për vetëm 11.8 milionë euro, diamanti blu më i madh
Veza gjigante në ankand (FOTO-LAJM) Në Londër është nxjerrë në ankand një fosile e rrallë e një veze të një zogu-elefant, një specie e njohur në Madakaskar.
58 vjeçarja që duket si 20-vjeçare Modelja 58 vjeçare Christie Brinkley duket se po i fsheh shumë mirë vitet e saj. Ajo është afër të 60-tave por, nëse do
Varësja 11 milion $ e Elizabeth Taylor “Peregrina” e famshme, perla unike e shekullit XVI që ishte pjesë e koleksionit të xhevahireve të Elizabeth Taylor, ësht
Rekord në mjekësi, operacionit që iu deshën 20 L gjak Një grua skoceze, e cila pësoi një hemoragji të madhe gjatë lindjes, pati nevojë për 88 flakonë me gjak ose një total pr
Fotoja që u shit 4.3 milion dollarë Kjo është fotoja më e shtrenjtë në botë. “Rhein II” me autor Andreas Gursky u hodh në ankand nga shtëpia e ankandeve Chr
Pezullohet studenti për postime satirike në YouTube Një student kanadez është pezulluar nga shkolla dhe është arrestuar nga policia për shkak të animacioneve satirike që ki