999 rezultate për

christiano

U hodhën nga ballkoni prej tërmetit, Rama u bën suprizën e madhe: Takohen me CR7 dhe Buffon (VIDEO) Aureli dhe Alesi, 10 dhe 8 vjeç, fëmijët që dolën të shpëtojnë nga tërmeti shkatërrues i 26 nëntorit pasi u hodhën nga b
“Jingle Bells” sipas Christiano Ronaldos (VIDEO) Ylli i futbollit Christiano Ronaldo ka zgjedhur ti urojë të gjithë fansat e tij për festat e fund vitit. Sulmuesi i Real
Irina Shayk shkëlqen në festën e Oscar (FOTO LAJM) Irina Shayk mahnit në festën e organizuar nga Vanity Fair pas ndarjes së çmimeve Oscar. E dashura e yllit portugez të Re
Reali Madriti nuk heq dorë nga Christiano Ronaldo Tekniku i klubit, Bernd Schuster, në një intervistë të dhënë për të pritshmen sp