999 rezultate për

christian

Conte: Krenar me progresin e Eriksenit dhe Perisic Trajneri i Interit, Antonio Conte, është shprehur i kënaqur me Ivan Perisic dhe Christian Eriksen pas derbit ndaj Milani
E konfirmon Marotta: Eriksen është në shitje Drejtori i Interit, Beppe Marotta ka konfirmuar se mesufshori Christian Eriksen, do largohet në janar. Danezi që prej
Conte insiston: I kam dhënë shumë mundësi Eriksenit Trajneri i Interit, Antonio Conte insiston se i ka dhënë shumë mundësi mesfushorit Christian Eriksen. "Neurazurët" do
Eriksen larg Interit, këto janë destinacionet e mundshme te danezit Christian Eriksen mund të rikthehet te Tottenham. ‘Calciomercato’ raporton se Tottenham janë të hapur ndaj idesë për
Bayerni nuk shpenzon për Perisic, kroati kthehet në Milano Perisic e ka kaluar sezonin në huazim te Bayern, duke kontribuar me 15 gola në 30 paraqitjet e tij dhe duke fituar titul
E gjithë bota në kërkim të shqiptares nga Maqedonia (VIDEO) Nakshije.M është ish e dashura e të dyshuarit kryesor, në rastin Madeleine McCann dhe autoritetet gjermane kanë lëshuar
Atletico jep lajmin e dhimbshëm, ndërron jetë futbollisti 14-vjeçar Klubi i Atletico Madrid ka njoftuar vdekjen e futbollistit 14-vjeçar që prej kohësh luante me moshat e "Los Colchoneros"
Interi likujdon Ludogortes (VIDEO) Interi ka mposhtur Ludogorets në Bullgari me rezultatin 2-0. Në ndeshjen hapëse të fazës së nokautit t Europa League, zi
Christian Vieri beson se Italia do ta fitojë "EURO 2020" Legjenda e Italisw, Christian Vieri, ka shprehur besimin se kombwtarja e Italisw do ta fitojw "EURO 2020". Gjithashtu
Manchester City futet në garë për Christian Eriksen Christian Eriksen është një nga futbollistët më të kërkuar në këtë merkato, për faktin se në verë (nëse nuk do të transf
U hodhën nga ballkoni prej tërmetit, Rama u bën suprizën e madhe: Takohen me CR7 dhe Buffon (VIDEO) Aureli dhe Alesi, 10 dhe 8 vjeç, fëmijët që dolën të shpëtojnë nga tërmeti shkatërrues i 26 nëntorit pasi u hodhën nga b
Kjo foto në pamje të parë të duket e zakonshme, por historia e saj është shumë prekëse Vogëlushët që shihni në foto janë Christian dhe Connor dhe janë vetëm 8 vjeç. Gjithashtu në foto shihen që dy vogëlus
Humbin jetën modelja shqiptare dhe i dashuri i saj, detajet e aksidentit tragjik (FOTO LAJM) Perfundon tragjiksht perralla e bukur e dashurise mes modeles shqiptare dhe fotografit te njohur. Çifti humbi jeten ne n
Christian Panucci e konfirmon: Jam në bisedime me klubin grek Christian Panucci është gati të udhëtojë drejt Greqisë për të vazhduar atje karrierën e tij, e cila deri tani ka dhuruar
Christian Eriksen mbetet në Premier League, gati kalimi tek rivalët Christian Eriksen mund të largohet nga Tottenham, por jo nga Premier League. Sikurse raportojnë mediat në ishull, dan
Pas 3 vitesh bashkë, Panucci ndahet nga e dashura Duket se që nga dita që e larguan për rezultate të dobëta nga kombëtarja e futbollit të Shqipërisë, Christian Panucci po
Këto janë parfumet më të shtrenjtë në botë, nuk do ta besoni çmimin e tyre Imitim ose origjinale, parfumet blihen dhe përdoren nga çdokush. Shumëllojshmëria e tyre ju jep mundësi të gjithëve për
Kamera e fshehtë me rusen trondit Austrinë Pas skandalit me publikimin e videos, kancelari austriak, Sebastian Kurz pritet ta largojë nga detyra zëvendësin e tij,
Juventus në sulm për Eriksen Pas një sezoni të shkuar dëm ku më së shumti dhemb eleminimi nga Champions League, Juventusi tashmë po punon për sezonin
Haradinajt i shkojnë në zyrë dy deputetë gjermanë Kryeministri Ramush Haradinaj ditën do ta nisë duke pritur që me mëngjes dy mysafirë të lartë nga Gjermania Janë depu