999 rezultate për

chrissy

Shfaqet me buzët e fryra, Chrissy Teigen i ndodh e papritura (FOTO LAJM) Me një video të vetme, Chrissy Teigen ka treguar se buzët e saj janë fryrë, duke i lënë të gjithë të mendojnë se i është
Pas abortit, Chrissy Teigen do t'i nënshtrohet një operacioni (FOTO LAJM) Chrissy Teigen humbi fëmijën e tretë që priste të vinte në jetë edhe për pak muaj. Lajmin e trishtë e ndau vetë modelja
Chrissy poston foton seksi, vëmendjen e merr komenti epik i John Legend (FOTO LAJM) Këngëtari John Legend dhe bashkëshortja e tij, Chrissy Teigen, janë një ndër çiftet më të ndjekur e të komentuar në rrje
Humbën fëmijën e tyre të tretë, çifti i famshëm rrëfehet para kamerave (FOTO LAJM) Pak kohë më parë, çifti i famshëm humbi fëmijën e tij të tretë që e prisnte të vinte në jetë së shpejti. Është fjala për
Emocionuese, vogëlushja e Chrissy Teigen kujdeset për kujtimin e vëllait të humbur (VIDEO) Chrissy Teigen dhe John Lergend humbën fëmijën e tyre të tretë që prisnin të vinte në jetë së shpejti. Modelja e njohur
1 muaj pas humbjes së fëmijës, Chrissy Teigen shfaqet në fushatë (FOTO LAJM) Chrissy Teigen është shfaqur për herë të parë në publik që nga momenti kur humbi fëmijën e tretë që po priste. Modelja s
Në nder të fëmijës që humbi, miqtë përlotin Chrissy Teigen (VIDEO) Miq të Chrissy Teigen kanë dhuruar gjak në nder të djalit që ajo nuk mundi të sillte në jetë, të cilin kishte menduar ta
Chrissy Teigen flet për herë të parë pas humbjes së fëmijës: Jemi mirë (FOTO LAJM) Pasi humbi fëmijën e tretë, John Legend u ngjit për herë të parë në skenë për eventin e “Billboard Music Awards”. Kën
Me pamjet nga spitali, modelja njofton e shkatërruar humbjen e fëmijës (FOTO LAJM) Modelja Chrissy Teigen njoftoi se ajo dhe bashkëshorti i saj, John Legend, e kanë humbur fëmijën. Deklarata e dhimbshme
Në mënyrën më epike, modelja tregon aksidentalisht gjininë e bebushit (VIDEO) Chrissy Teigen tregoi aksidentalisht se është në pritje të një djali. Modelja 34-vjeçare ishte duke folur me ndjekësi
"Çmendet" modelja, publikon pamjet e bashkëshortit nudo (VIDEO) Modelja super seksi Chrissy Teigen dhe këngëtari i njohur John Legend janë një nga çiftet më simpatikë dhe të pëlqyer ng
10 vite pasi i bëri, Chrissy Teigen bën lajmërimin epik se do të zvogëloj gjoksin (FOTO LAJM) Chrissy Teigen e ka vendosur më në fund: do të heqë përmes një operacioni, implantin e saj për rritjen e gjoksit. Modelj
Brenda shtëpisë moderne të John Legend dhe Chrissy Teigen (FOTO LAJM) Chrissy Teigen, kur ka kohë të lirë dhe nuk merret me postimet në Tëitter, freskon Instagram-in me foto të shtëpisë. Chr
Modelja e njohur shtatzënë shokon gjithë fansat: Pse i lindim këto monstra? Postimi i fundit në "Twitter", i modeles Chrissy Teigen i ka habitur të gjithë. Modelja e cila është në pritje të fëmijë
Komentohet për ndërhyrje plastike, Chrissy Teigen ofendon rëndë fansin Para se të flasësh apo komentosh për Chrissy Teigen çdo kush duhet të mendohet dy herë pasi modelja dhe moderatorja e fa
Chrissy Teigen tallet sërish me Donald Trump Ka mjaftuar një postim në Twitter nga Donald Trump që Chrissy Teigen ta inskenojë në formë talljeje në jetën reale. D
Kjo është pacientja më e vogël e diagnostikuar me kancer në gji (FOTO LAJM) Një vajzë e vogël vetëm 10 vjeçe është pacientja më e vogël në botë që u diagnostikua me kancer gjiri. Chrissy Turne