999 rezultate për

chris

Chelsea nuk e lejon të largohet, ylli danez: Jam në një situatë të vështirë Andreas Christensen pretendon se Chelsea po refuzon të shesë lojtarët e tij këtë verë pasi klubi rrezikon pezullimin e t
Policja e Zelandës vendos shami për nder të viktimave (FOTO LAJM) Një police në Zelandën e Re ka treguar solidarizimin e saj për viktimat e sulmit të së premtes së kaluar në një mënyrë t
Kërcënon Erdogan: Kush prek myslimanët kthehet me arkivol Presidenti i Turqisë paralajmëron për një Gallipoli të ri në vazhdën e sulmit terrorist të Christchurch dhe thotë se kus
Prekëse, të krishterët dhe hebrenjtë mbrojnë myslimanët në Londër Bota është bashkuar në mbështetje të komunitetit mysliman pas sulmit terrorist në Zelandë të Re, ku mbetën të vrarë 49 p
Rritet numri i të vrarëve nga terroristi në Zelandën e Re Numri i të vrarëve në sulmin terrorist në Christchurch ka shkuar në 50 ka njoftuar pasditen e të shtunes Policia në Zela
Liderët botërorë reagojnë pas sulmit terrorist ku u vranë 50 myslimanë duke u falur Kancelarja gjermane, Angela Merkel reagoi e tronditur pas sulmit në dy xhami në Christchurch në Zelandën e Re. “Jam
Panucci synon fitoren kundër Turqisë Pas më pak se dy javësh Shqipëria do të nisë kualifikueset e Europianit. Ndeshja e parë do të jetë në shtëpi ndaj Turqis
Danielsso i drejtohet Ramës: Në qershor na duhen prova bindëse Drejtori i Përgjithshëm për Fqinjësi dhe Zgjerim në Bashkimin Evropian, Christian Danielsson është takuar me kryeministr
Shefi i zgjerimit të BE vjen në Tiranë Drejtori i Përgjithshëm për Fqinjësi dhe Zgjerim në Bashkimin Evropian, Christian Danielsson ditwn e sotme do tw vizitoj
PSG mposht bindshëm skuadrën e Nimes (VIDEO) PSG ka fituar me lehtësi sot ndaj Nimes me rezultatin 3-0 në "Parc des Princes". Të tre golat për parisienët u shënu
Gjykata i rrëzoi padinë, ky është reagimi i Christian Panuccit Trajneri i Kombëtares shqiptare ka hum bur në Shkallën e Parë një betejë ligjore të nisur me ish-presidentin e Republikë
Chris Brown ndjek të dashurën e Fero-s, por ajo çudit me zgjedhjen e saj Reperi Fero dhe Arbenita Ismajli janë kthyer në një nga çiftet më të komnetuar në mediat rozë. Kjo pasi ata nuk ka k
Arsenal nis kontaktet me PSG për transferimin e mesfushorit të talentuar Arsenali është dorëzuar për të nënshkruar me mesfushorin e Barcelonës, Denis Suarezin, por ende është në treg për një lo
Pas skandalit me Rihannën, këngëtari i njohur akuzohet për pë*dhunim Chris Brown është arrestuar në Paris pas akuzave për përdhunim. Autoritetet franceze thonë se këngëtari dhe 2 persona të
Chelsea dhe Manchester City hyjnë në garë për Christian Eriksen Dy gjigantët e Premier Leagues, Manchester City dhe Chelsea, kanë shprehur interesimin për të nënshkruar me mesfushorin
Real Madrid ofron 100 milionë euro për Christian Eriksen Sipas Indepentent, Real Madridi ka kontaktuar Tottenhamin për transferin e Christian Eriksenit. Kampionët e Europës p
Tifozët e Mainzit këndojnë në kor “Last Christmas” (VIDEO) Tifozët e Mainz kanë kënduar në kor këngën e Wham “Last Christmas”, gjatë ndeshjes se tyre të fundit për këtë vit në Bun
Zyrtare: Smalling rinovon kontratën me Unitedin Chris Smalling ka nënshkruar kontratë të re me Manchester Unitedin deri në verën e vitit 2022. Njoftimi për rinovimin
Shokohet rrjeti, çifti i njohur gjendet i vdekur në mënyrë të mistershme Dy të rinjtë Christian Kent dhe Michelle Avila janë gjetur të vdekur në shtëpinë e tyre në Kaliforni, disa ditë më parë.
Mori diamantin gjigant, Paris Hilton tregon pse u nda nga i fejuari Pak ditë me parë mediat e huaja raportuan ndarjen e Paris Hilton nga ish- i fejuari i saj Chris Zylka. Ndërkohë ditën e