999 rezultate për

chloe

Në gjendje të dehur, pasagjerja 26-vjeçare tenton të hapë derën e avionit në fluturim Chloe Haiens 26 vjeçe nga Buckinghamshire i Britanisë, në gjendje të dehur është përpjekur të hapë derën e emergjencës t
U deshën 640 orë punë që të realizohej fustani i nusërisë së këngëtares (FOTO LAJM) Këngëtarja britanike, Ellie Goulding, është zytrarisht e martuar. Ellie u martua me tregtarin e artit Caspar Jopling në
Ters edhe në ditën e dasmës, çiftit i rrëzohet torta e martesës para syve (FOTO LAJM) Ceremonia e prerjes së tortës në çdo dasmë duhet të jetë një moment i veçantë, por për këtë nuse dhe dhëndër ajo shkoi k
Kështu duket Chloe Ferry pas shumë nërhyrjeve kirurgjiikale (FOTO LAJM) Chloe Ferry tregon fizikun e saj, pas shumë ndërhyrjeve kirurgjikale, në një fustan të ngushtë dhe të gjatë. Ajo shfa
U rrëmbye, u përdhunua dhe u drogua në Itali! Modelja rikthehet me poza nudo Modelja britanike që u rrëmbye, u përdhunua dhe u drogua në Itali është rikthyer sërish në rrjete sociale. Chloe Ayli
Modelja britanike "tërbon" rrjetin (FOTO LAJM) Chloe Ferry bën sërish të flasin për të. Modelja britanike është fotografuar në pozicione aspak të përshtatshme, duke tr
Aktorja sjell të nxehtin që në mars, kënaqen fansat (FOTO LAJM) Ylli i Towie, Chloe Sims ka treguar gjoksin e saj derisa është paraqitur me bikine të bardha në një fotosesion të ri në
Vajza vazhdimisht dëgjonte një zë në mal, një ditë vendosi të shkojë por u bë e famshme (FOTO LAJM) Trinity Smith dhe bashkëqytetarët e saj dëgjuan britmën e një qeni që vinte nga një mal i Kolorados në Shtetet e Bashkua
Nga e shëmtuar në yll, magjia e make up tek kjo vajzë Herët a vonë në jetë, të gjithë e dimë si është të të mbushet fytyra me puçrra. Disa prej nesh i lënë të kalojnë dhe s’i
Ndryshimi drastik i 19-vjeçares, bëhet yll vetëm me make-up Herët a vonë në jetë, të gjithë e dimë si është të të mbushet fytyra me puçrra. Disa prej nesh i lënë të kalojnë dhe s’i
Goca më mirë harrojeni, krimineli më i bukur në botë do të martohet Gjërat po bëhen serioze në mes të Jeremy Meeks dhe Chloe Green. Burime të afërta me çifton thonë se ai po planifikon t’
Dëgjuan të qara në mal, çifti zbulon diçka që u ndryshoi jetën (FOTO LAJM) Trinity Smith dhe bashkëqytetarët e saj dëgjuan britmën e një qeni që vinte nga një mal i Kolorados në Shtetet e Bashkua
Flet modelja që e morën peng: Bëra gjithcka që ai të binte në dashuri me mua Modelja Chloe Ayling u mbajt peng për gjashtë ditë vitin e shkuar, por kur u kthye në Mbretërinë e Bashkuar, disa njerëz
Meghan dhe Princ Harry marrin dhuratën fantastike nga fansat Meghan Markle erdhi në familjen mbretërore si shembull i vajzës së lirë dhe pa komplekse. Ama transformimi i saj në a
Dëgjuan të qara në mal, çifti shkon tek vendi dhe zbulon diçka që u ndryshoi jetën (FOTO LAJM) Trinity Smith dhe bashkëqytetarët e saj dëgjuan britmën e një qeni që vinte nga një mal i Kolorados në Shtetet e Bashkua
E tallnin për peshën, vajza i lë pa fjalë të gjithë në mbrëmjen e maturës (VIDEO) Që nga mosha 7-vjeçare ajo është tallur nga shokët e klasës për shkak të peshës e ditën e maturës, 16-vjeçarja kishte fr
I preferuari i vajzave, lajm i keq nga krimineli më i bukur Gjërat po bëhen serioze në mes të Jeremy Meeks dhe Chloe Green. Burime të afërta me çifton thonë se ai po planifikon t’
Chloe hedh pas krahëve tradhtinë, mbështet më shumë se asnjëherë Tristan Epo, duket se Khloe e ka hedhur pas krahëve tradhëtinë e partnerit të saj Tristan. 33- vjeçarja tashmë është duke i d
Vajza e Zaiminës mbush tre muaj, një vajzë e vogël por rrethuar me luks Kanë kaluar tre muaj që kur Zaimina Vasjari është bërë nënë. Ajo u bë me një vajzë që ia vuri emrin Chloe dhe që vish
Ndarja e çiftit të famshëm kthehet në një dramë interneti Pak ditë më parë Brooklyn Bekham dhe Chloe Mortez i dhanë fund lidhjes së tyre…përsëri! Dy të rinjtë janë fotografuar