999 rezultate për

chiron

3.5 milion euro makinë, njihni krenarinë e Bugattit (FOTO LAJM) Bugatti ka publikuar fotografi të Chiron Super Sport 300+, një model i ri prototipi i të cilit kohët e fundit arriti shp
Çmenduri, një “Bugatti Chiron”, i tëri me “Lego”, prezantohet në Danimarkë (FOTO LAJM) Pas 8 muajsh projektim dhe 13.438 orësh punë, Bugatti Chiron e ndërtuar me “Lego”, me madhësi normale dhe funksionale në
Makina që kushton 5 milionë euro, protagoniste në Sallonin e Parisit (FOTO LAJM) Bugatti Divo ka mbërritur më në fund në Evropë. Makina që kushton plot 5 milionë euro po bën prezantimin e saj në Sall
Njëri udhëton me tren, tjetri me Bugatti Chiron, sot përballen me njëri-tjetrin në fushë Ronaldo njihet për veturat e tij superluksoze dhe Djene Dakonam që është bërë i njohur për udhëtimin e tij me tren.
Buggati vjen së shpejti me version gomash të reja, shpejtësia arrin deri në 483 km në orë Bugatti Chiron vjen me një shpejtësi maksimale të limituar prej 381 kilometra në orë, e cila pa dyshim është një shpejtë
Pse ky Golf 2 është më i shpejtë se Bugatti Chiron (VIDEO) I ka mbi 1.200 kuaj fuqi dhe e gjithë kjo fuqi është e shpërndarë në të katër rrotat 4×4, kurse autori i Golf 2 pretendo
Bugatti Chiron kapërcen limitet, prodhohet vetura 3 milionë dollarëshe (VIDEO) Publikohet video e parë në lëvizje e supermakinës Bugatti Chiron! Më e veçanta me këtë makinë është se ajo nuk është
Ndërtohet super-jahti Bugatti i frymëzuar nga makina Chiron (FOTO LAJM) Ndërtohet jahti që frymëzon mitiken Chiron, nënshkruar nga Bugatti dhe Palmer Johnson. Për kompaninë e prodhimit të
Modeli i ri Bugatti Chiron do të arrijë shpejtësi 467 km/h Detaje të reja kanë rrjedhur për modelin e shumëpërfolur të Bugattit, Chiron, që premierën do ta ketë në mars në panairi
Ja makina e fundit për të cilën Bugatti po punon (FOTO-LAJM) Bugatti përfundon vitin e ardhshëm prodhimin e legjendarit Veyron, por kjo kompani po planifikon edhe pasardhësin e tij