999 rezultate për

chievos

Debat me trajnerin, Memushaj pranë largimit nga Pescara Pas debateve dhe momenteve të tensionit që pati me trajnerin Luciano Zauri, Ledian Memushaj po mendon seriozisht largimi
Interi zhbllokon rezultatin përballë Chievos (VIDEO) Interi ka kaluar në epërsi ndaj Chievos në një ndeshje të Serie A, që po zhvillohet momentalisht në Milano. Matteo Po
Inter-Chievo, formacionet zyrtare: Vendasit kërkojnë ti kthehen fitores Interi do të jetë sonte nikoqir i Chievos, skuadrës tashmë të rënë nga Serie A, Chievos, në përpjekje për ta siguruar po
Conte te Interi ? Reagon Spalletti Antonio Conte do të ulet në stolin e Interit, duke filluar nga kjo verë, për të zënë vendin e trajnerit aktual, Luciano
U përjashtua në ndeshjen ndaj Chievos, merret vendimi për Gattuson Genaro Gattuso ia ka hedhur paq me vetëm një gjobë teksa do të jetë në stol në derbin kundër Interit në fundjavë. G
Milani fiton minimalisht përballë Chievos, 4 pikë larg Interit (VIDEO) Milani siguron 3 pikëshin e rradhës në Seria A duke berë kështu seri të gjatë fitores që gozhdojnë atë ne vendin e 3-t
Milani kalon në avantazh përballë Chievos (VIDEO) Kuq e Zijtë kanë arritur të zhbllokojnë sfidën përballë Chievos në Stadio Marc'Antonio Bentegodi ,shkruan Albeu.com K
Caldara lë pas dëmtimin e gjatë, Gattuso e grumbullon ndaj Chievos Mattia Caldara është grumbulluar nga Genaro Gattuso për ndeshjen e fundjavës ndaj Chievos. Pas pesë muajsh Caldara kt
Roma s’di të ndalet, i bën tjetër gol skuadrës së shqiptarit (VIDEO) Roma ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Chievos. Pas Stephan El Shaarawy dhe sulmuesit, Edin Dzeko, kundër Chievos ka
Portieri i Chievos zbulon se si ndali penalltinë e Ronaldos Juventus fitoi 3 me 0 ndaj Chievos, mirëpo kishin mundësi ta thellonin edhe më shumë rezultatin. Cristiano Ronaldo ki
Humbi penallti kundër Chievos, Ronaldo zbulon bastin me Allegrin Cristiano Ronaldo ka humbur mbrëmjen e djeshme një penallti përballë portierit Sorentino të Chievos. Megjithëse bard
Ronaldo gabon nga penalltia, Juventus bën detyrën ndaj Chievos (VIDEO) Juventus ka marrë fitore të lehtë ndaj Chievos me rezultatin 3-0 në "Allianz Stadium". Ndeshja zhbllokohet në minutë
Juventus shënon edhe golin e tretë ndaj Chievos (VIDEO) Juventus ka shënuar edhe golin e tretë kundër Chievos në "Allianz Stadium". Ai që ka shënuar është mbrojtësi, Daniel
Juventus dyfishon rezultatin ndaj Chievos (VIDEO) Juventus ka dyfishuar rezultatin ndaj Chievos në "Allianz Stadium". Ai që ka shënuar është mesfushori gjerman, Emre
Juventus kalon në avantazh ndaj Chievos (VIDEO) Juventus ka kaluar në avantazh ndaj Chievos në "Allianz Stadium". i që ka shënuar është sulmuesi brazilian, Douglas
Quagliarella nuk di të ndalet, i shënon supergol Chievos (VIDEO) Sampdoria ka patur ecuri të mirë në këtë sezon, aq sa me fitoren aktuale, 2-0 kundër Chievo është ngjitur në vend të pes
Spalletti: Interit i mungoi karakteri kundër Chievos Trajneri i Interit, Luciano Spalletti, nuk është aspak i kënaqur me ekipin e tij pas barazimit në sekondat e fundit me C
Interi e mbyll në avantazh pjesën e parë kundër Chievos (VIDEO) Interi e ka mbyllur në avantazh pjesën e parë kundër Chievos në stadiumin "Marc'Antonio Bentegodi". Ai që ka shënuar
Alves sfidon Ronaldon, i shënon super gol Chievos (VIDEO) Bruno Alves i ka shënuar një super gol Chievos në minutën e 53 duke i dhënë përkohësisht barazimin Parmës, shkruan Albeu
Napoli i Hysaj ngec kundër Chievos Napoli dhe Chievo barazuan pa gola sot në “Sao Paolo”, ndeshje e vlefshme për javën e 13 të Serie A. Napolitanët krye