999 rezultate për

chiesa

Marotta tregon gjithçka pa doreza rreth merkatos së Interit Administratori i deleguar i Interit, Beppe Marota, duke folur për mediet italiane ka prekur një temë të nxehtë, atë të t
"Tërbohet" Juventusi, ofron 4 lojtarë për Chiesan 'Zonja e vjetër' është e vendosur që të transferojnë anëtarin e skuadrës së Fiorentina, Federico Chiesa. Italiani pël
Chiesa injoron interesimin e Juventusit: Nuk mendoj për atë Chiesa, i cili shihet si e ardhmja e futbollit italian, ka tërhequr vëmendje të madhe me paraqitjet e tij të mira. Pë
Juventusi arrin marrëveshje me Chiesan Juventusi ka arritur marrëveshje me babanë e Federico Chiesas, por Fiorentina preferon ta shesë futbollistin te Interi o
Ish-kryeministri i Italisë pretendon se ka informacione të sigurta mbi të ardhmen e Chiesas Federico Chiesa pritet të jetë kryefjala e merkatos në Serinë A këtë verë, me sulmuesin Italian që kërkohet me ngulm nga
Fiksimi për Chiesan sakrifikon 3 lojtarë të Interit Ylli italian i Fiorentinës është një nga talentet më të kërkuar ne Itali dhe jashtë saj. Chiesa prej kohësh kërkohet nga
Chiesa: Shtyrja e Evropianit është në të mirë të Italisë Italia është në një krizë të thellë dhe vendi më i prekur nga koronavirusi në mbarë botën, ku çdo ditë raportohen qindra
Solskjaer i "fiksuar" pas Chiesas, e do te United Jo vetëm Juventusi e Interit, pasi për të marrë shërbimet e Federico Chiesas është në garë edhe Manchester United.
Formacionet zyrtare: Interi kërkon kreun ndaj Fiorentinës Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Fiorentina-Inter e cila starton në orën 20:45. Një ndeshje mjaft e vës
Juventus pas yllit të Fiorentinës Juventusi mbetet shumë i interesuar në Federico Chiesa të Fiorentinës, i cili i impresionoi shumë këtë sezon. Sidoqof
Fiorentina ‘lë me gisht në gojë’ Juven dhe Interin: Chiesa qëndron Gjigantët e Series A, Juventus dhe Inter kanë marrë një ‘shuplakë’ për futbollistin, Federico Chiesa. Kjo pasi që Fio
Juventusi jep dy futbollistë për yllin e Fiorentinës Federico Chiesa, sulmuesi i ri i Fiorentina-s është një nga objektivat e Juvenus-it për sezonin e ardhshëm. Klubi vjollc
E duan të gjithë, Chiesa mendon vetëm për Fiorentinën Një nga emrat më të lakuar të merkatos në Itali është ai i sulmuesit të Fiorentinës, Federico Chiesa. Me shumë mundës
5 skuadra në garë pas yllit Italian, Juventus mbetet favorit Paraqitjet fantastike me Fiorentinën dhe kombëtaren italiane e kanë kthyer, Federico Chiesa në një nga futbollistët më t
Juventus dhe Bayern në garë për yllin italian (VIDEO) Federico Chiesa është një nga më të kërkuarit në merkato. Kur kanë mbetur edhe më shumë se 1 muaj nga hapja e merkatos
Juventusi sakrifikon yllin brazilian për talentin e Seria A Sezoni që po mbyllet nuk ka qenë shumë i mirë për mesfushorin brazilian Douglas Costa, që nuk dha atë që pritej me bardh
Juve rrit presionin për yllin e Fiorentinës Sipas "Tuttosport", Juventusi po rrit presionin për Federico Chiesa, duke u përpjekur ta bindë babanë e tij Enrico. C
Juventus kërkon me çdo kusht nënshkrimin me yllin e Seria A Juventus kërkon të sjellë me çdo kusht në Torino sulmuesin 21-vjeçar Federico Chiesa, që luan me Fiorentina në Serinë A.
Lajme të mira për Pilolin dhe Mancinin, Chiesa le pas dëmtimin Federico Chiesa u dëmtua në ndeshjen ndaj Lazios fundjavën e kaluar duke u larguar nga fusha me lot. Por për Piolin d
Chiesa i jep sinjale pozitive Juventusit Sulmuesi 21-vjeçar, Federico Chiesa është duke kaluar momentet më të mira të karrierës së tij e për këtë shuma skuadra t