999 rezultate për

chiesĂs

"Herën tjetër eja dhe më përqafo", zbulohet dialogu mes Chiesas dhe Dybalas (VIDEO) Mikrofonët në terren kapën dialogun midis Federico Chiesa dhe Paulo Dybala pas golit të hapjes së Juventusit në San Siro
Juventusi arrin marrëveshje me Chiesan Juventusi ka arritur marrëveshje me babanë e Federico Chiesas, por Fiorentina preferon ta shesë futbollistin te Interi o
Ish-kryeministri i Italisë pretendon se ka informacione të sigurta mbi të ardhmen e Chiesas Federico Chiesa pritet të jetë kryefjala e merkatos në Serinë A këtë verë, me sulmuesin Italian që kërkohet me ngulm nga
Solskjaer i "fiksuar" pas Chiesas, e do te United Jo vetëm Juventusi e Interit, pasi për të marrë shërbimet e Federico Chiesas është në garë edhe Manchester United.
Juventus pas yllit të Fiorentinës Juventusi mbetet shumë i interesuar në Federico Chiesa të Fiorentinës, i cili i impresionoi shumë këtë sezon. Sidoqof