999 rezultate për

chicharito

Chicharito, Van Gaal: Ndryshon lojtari me një gol? Në mungesë të Karim Benzema, Javier Hernandez ka arritur t’i shfrytëzojë maksimalisht ndeshjet e fundit me Real Madrid,
Chicharito: I lumtur që luaj për klubin më të mirë në botë Javier Hernandez duket se është i kënaqur me qëndrimin e tij në Real Madrid pavarësisht që nuk u aktivizua shumë këtë se
Goli i Chicharitos bën krenare Lucia-n (FOTO LAJM) Goli i Javier Hernandez, që dërgoi Real Madrid në gjysmëfinalet e Champions League, nuk ka gëzuar vetëm tifozët "Los Bla
Real Madrid mendon të blejë Chichariton Te Real Madrid po fillojnë të mendojnë për të mbajtur përfundimisht Javier Hernandez. Ishte Chicharito njeriu që siguroi
Goli nuk mjafton, Chicharito drejt lamtumirës Edhe pse goli i tij i dha Real Madridit kualifikimin për në gjysmëfinalet e Champions League, Javier Hernandez vështirë
Henry kritikon Chichariton: Thua fitoi Kupën e Botës?! (VIDEO) Ish ylli i Francës dhe Arsenal Thierry Henry kritikon sulmuesin e Real Madrid Javier Hernandez. "Chicharito" dërgoi "Los
Ancelotti "ngre në qiell": Chicharito, fantastik! I kënaqur për kalimin në gjysmëfinalet e Championsit, Carlo Ancelotti përgëzoi skuadrën dhe në veçanti thuri elozhe për
Chicharito apo Jese? Dilema e Ancelottit Karim Benzema vazhdon të ketë probleme me gjurin e djathtë, ndonëse po bën çmos që të jetë në dispozicion për sfidën e n
Romanca Chicharito-Lucia në kulmin e saj (FOTO LAJM) Lidhja e dashurisë mes Javier Hernandez dhe gazetares Lucia Villalon tashmë është zyrtare. Reporterja e Formula 1 e konf
Një tifoze speciale për Meksikën dhe Chichariton (FOTO LAJM) Modelja meksikane Jessica Marie pëlqen të ndajë foto sensuale në rrjetet sociale, ku merr shumë komplimente për hiret dh
Ikën Chicharito, Reali mendon për Agueron Meksikani Javier Hernandez e ka bërë të qartë se nuk dëshiron të qëndrojë te Real Madrid për të ngrohur stolin, deklarat
Chicharito në pankinë edhe kundër Holandës Trajneri i Meksikës, Miguel Herrera ka bërë të ditur se Javier Hernandez nuk do të luajë nga fillimi në takimin që meksi
Real Madrid vëzhgon "Chicharito-n" Krerët e Real Madridit janë duke e vëzhguar me kujdes situatën e sulmuesit meksikan të Manchester Unitedit, Javier Herna
Fitore spektakolare e Manchester United (VIDEO) Futbollistët e Manchester Unitedit pas një kthese të madhe, e kanë mposhtur ekipin e Aston Vilës me rezultat 3:2, në xhi
Shkëmbimin Kaka-Chicharito? Ditët e fundit Real Madrid i Jose Mourinhos është futur fuqishëm në garë për të marrë shërbimet e sulmuesit meksikan të
Real Madrid kërkon Chichariton Real Madrid rikthehet në garë për të marrë shërbimet e sulmuesit meksikan të Manchester United, Javier Hernandez os ei n
Çmendet Reali 30 milion funte për Chichariton Florentino Perez duket se është tejmase i urritur për lojtarë të talentuar. Siq thekson gazeta britanike The Sun skuadra