999 rezultate për

chicharito

Ndërron jetë babai i Chicharito Hernandez, legjendë e futbollit meksikan Federata e Futbollit Meksikan ka konfirmuar se Legjenda e futbollit meksikan Tomas Balcazar ka ndërruar jetë në moshën 8
"Fillimi i fundit të karrierës", ish sulmuesi i Realit e United shpërthen në lot (VIDEO) Pas 10 vitesh në futbollin Europian, Javier Hernandez vendosi ta vazhdojë karrierën si lojtar në Amerikë. I njohur si "C
Chicharito nuk i mban lotët pas transferimit në SHBA, kjo është arsyeja Sulmuesi meksikan Javier Hernandez, i njohur me nofkën "Chicharito", ishte i emocionuar pasi vendosi t’i japë fund "ëndr
Zëvendësoi Ibran, Chicharito bëhet futbollisti më i shtrenjtë në MLS Javier Chicharito Hernandez bëhet lojtari më i paguar në MLS. Meksikani, që gjatë pjesës së parë të sezonit luajti për
Galaxy gjen pasuesin e Ibrahimovic, firmos me bomberin e njohur (VIDEO) Los Angeles Galaxy nuk ka qëndruar duarkryq, teksa ka gjetur pasuesin e Zlatan Ibrahimovic. Klubi i MLS ka arritur ak
Bashkëshortja e Chicharitos, një bombë e vërtetë pas lindjes (FOTO LAJM) Pas lindjes së fëmijës së parë (djalë) dhe transferimit me sukses në Sevilla, për të ndjekur bashkëshortin, Javier Herna
Lazio triumfon me përmbysje, Chicharito heroi i Sevillas (VIDEO) Është luajtur xhiro e dytë e fazës së grupeve të UEFA Europa League, me takimet që kanë prodhuar rezultate mjaft interes
Bashkëshortja e Chicharitos pozon nudo për "të shpëtuar" Tokën (FOTO LAJM) Sara Kohan i ka lënë sërish fansat e saj dhe të bashkëshortit e saj Havier Hernandez pa fjalë. Ajo ka pozuar disa fot
Chicharito transferohet në La Liga Javier “Chicharito” Hernandez nuk është në planet e West Ham, dhe do të largohet në muajin e ardhshëm. Sulmuesi meksi
Chicharito do largohet nga West Ham, Pellegrini nuk e do në skuadër Sulmuesi Chicharito Hernandez do të largohet nga Ëest Ham. 30 vjecari nuk bën pjesë në formacionin e Pellegrinit dhe ë
Femra më e bukur në botë, në krahët e Chicharito Hernandez (FOTO LAJM) Sarah Kohan është e dashura më fantastike e futbollistit Javier Hernandez. Ajo është mjaft e famshme në Instagram dhe gë
Chicharito shumë pranë eksperiencës së re Chicharito Hernandez bëhet gati për një aventurë të re në Turqi, pas atyre në Angli, Spanjë dhe Gjermani. Sulmuesi m
Chicharito mohon zërat për largim nga West Ham Javier Hernandez, i cili njihet si “Chicharito”, i shpreh besnikërinë e tij ekipit të West Hamit. Sipas mediave angl
Chicharito kthehet në Premierligë Sulmuesi meksikan, Javier Hernandez Chicharito është larguar nga Bayer Leverkusen për t’u kthyer në Premierligë. Chic
West Ham konfirmon blerjen e Chicharitos West Ham United ka sjell edhe një përforcim në radhët e veta. Javier Hernandez, i njohur më mirë si Chicharito ka kom
Di dhe Bayer Leverkusen të "çmendet" në merkato Bayer Leverkusen po shetësohet kohët e fundit nga një interes i West Ham për Chichariton. Gjermanët nuk duan ta shesin m
Chicharito: Luka Modriç duhet të konkurrojë për topin e artë Meksikani Javier Chicharito ka cilësuar kroatin Luka Modriç si nje nga 3 favoritët për topin e arte. Meksikani th
"Nëse do të kishim ende këtë sulmues, do të shënonim 20 gola më shumë" Jose Mourinho ka përmendur një futbollist që beson se do të shënonte shumë gola në Manchester United. Jose Mourinho k
Ja si do të duken Ronaldo dhe Messi kur të plaken (FOTO LAJM) Një faqe e internetit e quajtur "Paladar" ka dhënë versione shumë të përafërta se si mund të duken yjet e futbollit pas
Jeinny Lizarazo, tifozja e çmendur pas Realit dhe Chicharitos (FOTO LAJM) Jeinny Lizarazo është njëra nga fanset më të çmendura të Real Madrid dhe të Javier Hernandez në veçanti. Modelja venezue