999 rezultate për

chiabotto

Chiabotto, urime speciale në 2-vjetorin e "Juventus Stadium" (FOTO-LAJM) Urime speciale nga Chiabotto me rastin e 2-vjetorit të "Juventus Stadium". Përmes Instagram, tifozja e çmendur e kësaj
Juve, Cristina Chiabotto "debuton" me fitore (FOTO LAJM) Cristina Chiabotto, bukuroshja e Juventus dhe moderatoja kanalit bardhezi Juventus Channel, ka bërë debutimin e saj në "
Super-Chiabotto prezanton Llorenten (FOTO LAJM) Juventus prezanton sulmuesin e ri të skuadrës Fernando Llorente. Ish bomberi i Athletic Bilbao ka folur para qindra tifo
Cristina Chiabotto, imazhi i ri i JTV (FOTO LAJM) Kanali është i njëjti: 231 në paketën Sky por ndryshojnë dy gjëra të tjera shumë të rëndësishme. Nuk do të quhet më Juve