999 rezultate për

cher

Lajm "bombë" nga Franca: Pas 6 vitesh, Schumacherit i kthehet vetëdija Lajme fantastike vijnë nga Franca që kanë të bëjnë me shëndetin e Michael Schumacher. Raportohet se ish-kampionit gj
Gjendja shëndetësore e Michael Schumacher, dalin detaje të reja (FOTO LAJM) Në vitin 2013 ylli i "Formula 1", Michael Schumacher, pësoi një aksident të rëndë duke bërë ski. Nga ai moment ai ra
Gjendet e vdekur vajza e miliarderës së njohur (FOTO LAJM) Është pëmbytur në villën e familjes vajza e themelueses së ‘MoneyPenny’. Një adoleshente britanike u gjet e vdekur në
Djali i Michael Schumacher rrëfim prekës për të atin Mick Schumacher ka bërë një rrëfim emocional për babain e tij dhe legjendën e Formula 1, Michael, derisa thotë se dëshir
E BUJSHME/ Zhan Tod jep lajmin e gëzueshëm mbi gjendjen e Schumacher Në vitin 2013, Michael Schumacher pësoi një aksident në Alpet e Zvicrës, dhe që nga ajo kohë nuk është dhënë asnjë lajm
Njeriu i afërt i Michael Schumacher gëzon fansat e gjermanit: I shijon garat e Formula 1 nga televizori Zhan Tod është një nga miqtë më të ngushtë të Shumaker, prej kohës kur ai ishte shefi i pilotit gjerman te Ferrari. Pas
Incidenti i Michael Schumacherit, zbardhet dinamika e ngjarjes Incidenti i pësuar teksa bënte ski bëri atë që nuk mundi t’ia bënte një jetë e përshkuar me shpejtësi marramendëse në ti
Nga Rita Ora te Nicole Scherzinger, njihuni me të dashurat seksi të Hamilton (FOTO LAJM) Përgjatë viteve, piloti i Formulës 1, Lewis Hamilton ka qenë në lidhje me disa prej femrave më të njohura të botës së sh
Ana Cheri ngre temperaturat, publikon foto provokuese që me mëngjes (FOTO LAJM) Modelja amerikane, Ana Cheri, është një prej femrave më të pëlqyera në botë. Ajo ndiqet aktualisht nga më shumë se 12.3
Mascherano vendos të marrë këpucët nga gozhda dhe të kthehet në kombëtare ifozët e Argjentinës kanë marrë një lajm të mirë para fillimit të "Kupës së Amerikës". Sipas gazetës spanjolle "Sport
Mascherano shpërthen ndaj Icardit: Ke ngrënë në një tavolinë me ne Ky vit mund të quhet me plotë gojën sezoni më i vështirë për Mauro Icardin. Pasi Interi i hoqi shiritin e kapitenit p
Gjendja shëndetësore e Schumacher, këto janë zhvillimet e fundit Të gjithë presin me padurim gjënjen shëndetësore të ish-kampionit të Formula 1 Michael Schumacher. Piloti gjerman i c
Stoli kuqezi, Duka takohet me ish-trajnerin e Milanit dhe Juventusit Pas shkarkimit të Christian Panuccit, Federata Shqiptare e Futbollit vijon kërkimet për një emër të denjë si pasues të t
Dyshonin se ishte shtatzënë, mjekët bëjnë zbulimin e tmerrshëm Një 11-vjeçare është dërguar në spital pasi e ëma vuri re se po humbte mjaft peshë. Por kur ka mbërritur atje doktor
Mascherano ka një mesazh për Sarrin pas veprimit të Kepas Mbrëmë bota e futbollit u përball me një rast tejet të sikletshëm. Kepa Arrizabalaga bëri një veprim të turpshëm mbrë
Mijëra shqiptarë ëndërrojnë të jetojnë në Gjermani por a e dini kuptimin e flamurit gjerman? Para 100 vitesh tre ngjyra - e zeza, e kuqja dhe e arta u kthyen në ngjyrat kombëtare gjermane. Por ky kombinim ka një h
Priten të publikohen foto ekskluzive të Michael Schumacher nga Mallorca Gjendja shëndetësore e Michael Schumacherit mbetet enigmë edhe pse kanë kaluar më shumë se 5 vite. Por revista gjerma
Kryepeshkopi zbulon gjendjen shëndetësore të Schumacher Kaluan plot 5 vjet nga aksidenti i frikshëm i Michael Schumacher, teksa jetesa e 7 herë kampionit të botës është kthyer
Ndjek gjurmët e babait, Schumacher i bashkohet Ferrarit (VIDEO) Më në fund mbërrin zyrtarizimi: Mick Schumacher, djali i 7 herë kampionit të botës në Formula 1, Michael Schumacher, do
A do shfaqet sot Schumacher? Ferrarri i uron 50 vjetorin Sot ka ditëlindjen ish piloti ferrarit Michael Schumacher. Ai sot mbush 50 vjet por gjëndja e tij shëndetsore vijon ende